Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Smart,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Smart | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 јун. 18:19 Претпријатие ,

Smart ForTwo 700cc

2 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
23 јун. 18:18 Претпријатие ,

Smart cabrio 700 kubik

3 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
20 јун. 21:55 ,

Smart Mercedes

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 15:28 ,

Smart Forfour 1.3

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 05:27 , ,

Smart

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 01:46 ,

Smart

2 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
23 авг. 09:24 ,

Smart Fourfour

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 апр. 10:20 ,

Smart ForTwo 1.0 2008

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 20:55 ,

Smart

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
02 мар. 20:55 ,

Smart ForTwo 600 cc 1.6

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
06 фев. 11:22 ,

Ford Mondeo 2.0 TDCi 96kw 130 ks 2008

5 500 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 13:32 ,

Smart fortwo 2002 registriran

1 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 дек. 19:41 ,

Smart for two mhd

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
22 авг. 22:43 ,

SMART

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 20:29 ,

Smart for two cabrio

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 17:33 ,

Smart ForTwo

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
29 јан. 15:09 ,

Smart for Two

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
11 ноем. 15:12 , ,

Smart ForTwo automatik klima

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 15:08 ,

Smart ForTwo 600cc avtomatik benzin

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 16:38 ,

Smart for two 700cc cabrio

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
05 дек. 21:55 ,

Smart ForTwo cabrio 800 ccm dizel

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 19:57 ,

Smart for two

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 16:07 ,

Smart Fortwo

8 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 30 000 - 34 999
31 дек. 17:34 ,

Smart Crossblade

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
31 дек. 17:34 ,

Smart Crossblade

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 10:54 ,

Smart ForFour

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 22:42 , ,

Smart ForTwo

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
03 септ. 15:32 ,

Smart ForFour 1.3 Registriran 5vrati

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 11:58 , ,

Smart 600 -99 OD SVAJCARIJA

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
03 мај 23:32 ,

Smart 600

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Smart | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Smart во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Caddy
  • Smart во категорија Возила
  • Smart во категорија Автомобили | Hyundai | Getz
  • Smart во категорија Автомобили | Daewoo | Tico
  • smart во категорија Автомобили | Opel | Corsa
  • smart во категорија Автомобили | Peugeot | 107
  • Smart во категорија Автомобили | Daewoo | Matiz
  • Smart во категорија Автомобили | Hyundai | ix35
  • Smart во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | B 180 | B-класа
  • Smart во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации