Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор jeep,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: jeep | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 јун. 11:28 ,

Jeep Compass 2.0 crd

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 17:00 ,

Jeep Wrangler 3.8 unlimited sahara

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
03 фев. 13:19 ,

Mini Cooper S avtomatik

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
06 ноем. 19:11 , ,

Jeep

3 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
12 септ. 23:43 ,

JEEP Cherokee 2.8 CRD Limited Automat

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
26 мај 13:50 ,

Jeep Patriot 2.0Crd 2007

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 23:05 ,

Jeep Grand Chereoke

4 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 13:33 , ,

Pirok

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 23:40 , ,

JEEP Grand Cheroke

6 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
25 дек. 17:12 ,

Jeep Compass -15

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
19 дек. 22:16 , ,

JEEP WRANGLER LJ UNLIMITED 4.0L

20 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
04 септ. 20:55 , ,

Jeep patriot

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 21:58 ,

Jeep Compass

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 13:55 ,

JEEP GRAND CHEROKEE LIMITED 3.0CRD

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 15:37 , ,

Jeep Cherokee

2 700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 20:39 , ,

JEEP WRANGLER 3.8

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 20:11 ,

Jeep Grand Cherokee

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 фев. 22:08 ,

Jeep Grand Cherokee

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 13:04 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.1td

5 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
19 јул. 22:53 ,

Jeep Compass 2.0

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
12 мај 02:37 ,

JEEP CHEROKEE 2.5 TDI Jamboree

4 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 20:39 ,

Jeep Grand Cherokee Diezel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 23:06 , ,

Jeep Cherokee

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 11:16 , ,

Top Jeep Grand Cherokee

6 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
08 мар. 10:44 , ,

Jeep Grand Cherokee

6 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
20 окт. 12:50 ,

Jeep Grandcheroke 3.2 CRD EXTRA

12 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 19:31 ,

VW GOLF -07 Auto plac 6minuta

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
11 окт. 01:34 ,

Jeep Cherokee -96

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
11 септ. 17:28 ,

Jeep Grand Cheeroke 3,1 td -00

6 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 22:04 ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 2.7crd -04 zamena

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 мар. 18:50 , ,

Jeep Cherokee -95

4 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан. 13:18 ,

Mercedes-Benz CLK 270 cdi -03

7 299 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 19:40 ,

JEEP Cherokee -98

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 13:38 ,

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 4x4 -04 moze zamena

8 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 16:19 ,

RENAULT SCENIC -01

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување jeep | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • jeep во категорија Возила
  • jeep во категорија Автомобили | BMW | 5-серии
  • Jeep во категорија Автомобили | Chevrolet | Camaro
  • jeep во категорија Автомобили | Subaru
  • jeep во категорија Автомобили | Mitsubishi | Pajero Pinin
  • jeep во категорија Мобилни телефони | Apple (Iphone)
  • jeep во категорија Автомобили | Ford
  • Jeep во категорија Автомобили | Hyundai | i30
  • jeep во категорија Автомобили | Jeep | CJ
  • Jeep во категорија Автомобили | Mazda | 323

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации