Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 јун. 19:48
Линк
,

VW Golf 6

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:03
Линк
,

FIAT 500 1.2 AUTOMATIC 2011/12

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

05 јун. 22:16 ,

Prekrasen Golf 5 1.9 TDI 77KW 4X4 6 Meniac Registriran

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 06:38 ,

VW Golf 7.5 2019

19 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
05 јун. 06:37 ,

Shkoda Felicia 1995-God

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 65 000 - 69 999
04 јун. 21:34 , ,

Hyndai accent

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 17:03 ,

Bmw x1

10 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
03 јун. 16:10 Претпријатие ,

Opel Astra 1.8i

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 15:57 Претпријатие ,

Suzuki Swift 1.3i

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 85 000 - 89 999
03 јун. 13:24 , ,

VW T5 kombi

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
03 јун. 00:32 , ,

Skoda Roomster scout

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 00:32 ,

Audi A4 2.0 TDI 2018

24 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
03 јун. 00:07 ,

Ford Fiesta

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 22:17 ,

Fiat punto (STRANSKA)

1 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
02 јун. 12:18 Претпријатие ,

Avto plac Avtocentar Tetovo

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
02 јун. 11:55 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A180 CDI 80kw 6 brzini 2004 Avtocentar

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 08:04 Претпријатие ,

Fiat Doblo Maxi 1.3 dizel 2012

Година: 2012
Километража: 350 000 - 399 999
01 јун. 22:45 Претпријатие ,

Skoda Octavia 2013

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
01 јун. 20:46 , ,

Reno Klio 1.5 dci 48kw

1 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 19:51 , ,

Kombi VW T5

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 13:48 ,

Audi A4 2.0TDI

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 11:26 ,

VW Golf 7 2.0tdi highline 150ps perla boja

16 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-459-RI – КЕЦ Тетово

100 000 МКД

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Volkswagen Polo SK-865-RP – КЕЦ Тетово

100 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Fiat Doblo SK-4571-AF – КЕЦ Тетово

49 000 МКД

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 09:44 Претпријатие ,

Fiat Doblo SK-819-RR KEC Tetovo

36 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 12:50 ,

Ford Transit 2002

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 02:32 ,

wv sharon

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
31 мај 02:25 , ,

Sucuvan uvezen od svejcaria

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
30 мај 22:29 , ,

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG ��������

12 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
30 мај 10:50 ,

Ford Transit 2002

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 мај 14:19 , ,

Peugeot 206 2006 so 136.000km

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
26 мај 22:52 ,

Audi A4 1.9Tdi 1996

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 450 000 - 499 999
26 мај 15:27 ,

Audi A3 mozna e zamena

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 17:07 Претпријатие ,

Land Rover Discovery 4

21 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 14:07 ,

Audi A5 sportback S line

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации