Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


04 мај 23:44 ,

Te1

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
04 мај 23:44 ,

Opel Meriva itno

Година: 2004
Километража: 30 000 - 34 999
04 мај 23:43 , ,

BMW X6 40d xdrive sport 2011

26 000 МКД

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 22:45 ,

Kako nov

12 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 20:41 ,

kako nov

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
04 мај 20:32 ,

kako nov

3 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
04 мај 15:49 ,

Audi Q5 S-Line

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 03:47 ,

VW Passat 1.9TDI 2002 74KW

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 23:34 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 116hp

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
02 мај 10:27 Претпријатие ,

Bmw e90 335Xi 225kw 4x4 2008 Avtocentar

10 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 10:24 Претпријатие ,

VW Golf 6 1.4 59kw benzin 2010 Avtocentar

6 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
01 мај 01:11 , ,

Opel Corsa 1.2 Twin Sport 57Kw

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
30 апр. 14:25 ,

Skoda Fabia 1.4tdi 51kw

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
30 апр. 04:08 ,

VW Golf 4 1.4 cist benzin 16V

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 12:06 , ,

Bmw 123d BiTurbo 204ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 12:42 ,

Mercedes-Benz C 200 dizel 2006

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 05:27 , ,

Smart

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 апр. 13:32 ,

Mercedes-Benz C 220Cdi 2008 avangarde full

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 11:58 Претпријатие ,

VW Golf 6 1.6 TDI 77kw 2011 Avtocentar

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 01:54 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci titanium

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 16:09 ,

VW Golf 2009

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 15 000 - 19 999
24 апр. 14:40 , ,

Dodge Dakota 3.9 Offroad

13 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 20:34 ,

Ford Ka 1.3 efi

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
23 апр. 03:08 ,

BMW E46 2001

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 22:50 ,

VW Touran 2011

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 03:01 ,

Opel corsa D 1.3 2007

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 11:01 , ,

BMW X 3 2.0 xdrive 178ks 2009 automatic

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 14:41 Претпријатие ,

Hyundai Matrix 1.6 TNG

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 18:03 ,

Fiat Stilo 2002 benzin i plin

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 12:39 ,

VW Passat 2.0tdi

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 12:26 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 200cdi 100kw 2009 Avtocentar

8 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 07:34 ,

Fiat Stilo vo odlicna sostojba registrirano

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 15:23 ,

Seat ibiza 1.2 12v benzin

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 14:44 ,

Fiat Punto 1998

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 10 000 - 14 999
14 апр. 10:47 ,

Opel Insignia 1.6cdti 136hp

13 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
13 апр. 19:01 ,

Mercedes A 180 cdi Avangard dizel

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
11 апр. 01:30 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 01:28 , ,

T5 wollsvagen

9 000 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации