Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:03
Линк
,

FIAT 500 1.2 AUTOMATIC 2011/12

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
26 јун. 19:48
Линк
,

VW Golf 6

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

10 окт. 19:45 ,

BMW X5 X-DRIVE 2009/2010

1 МКД

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 септ. 13:43 ,

Golf 5

1 МКД

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
04 окт. 09:36 , ,

BMW 525d Facelift 163 PS

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 00:18 ,

VW Golf VI 1.6 TDI HighLine -10 170.000km Dizel

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 02:04 ,

VW Vento

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
30 апр. 10:10 ,

AUDI A4 S-LINE CABRIO

9 МКД

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
30 апр. 10:07 ,

AUDI A4 S-LINE CABRIO

9 МКД

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
20 јан. 23:13 , ,

Audi a4 2.7

11 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 20:12 , ,

Audi a4 2.7

11 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 23:44 , ,

Audi s5

22 МКД

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
23 јун. 18:18 Претпријатие ,

Vw golf 1.9 tdi

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
15 јун. 03:34 ,

BMW 640 IX 2014 MOZE ZAMENA

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
12 јун. 14:24 , ,

bmw

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 14:58 ,

Bmw 530 i benzin plin

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
03 окт. 00:21 ,

Opel Vectra 1.9 CDti 2008/2007

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 15:05 ,

Mini kuper one dizel

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
08 септ. 21:50 , ,

Opel Vectra

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 12:48 , ,

CITROËN JUMPER 2.2 HDI ZA DELOVI

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 18:36 ,

Megane RS 300 PS

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 04:34 ,

VOLVO XC60

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 17:48 , ,

Se prodava kako ,,NOV "-FORD FUSION -BENZIN 2.0

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
09 мар. 00:27 , ,

opel vectra

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 00:27 , ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
06 мар. 17:45 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 cdti

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 20:50 ,

Mercedes Benz

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
02 мар. 20:46 ,

Mercedes Benz B200 Cdi Avtomatik Swiss

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
17 фев. 06:39 ,

se prodava

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 23:01 ,

shitet

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 18:24 ,

Suzuki Vitara ����

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации