Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Виница

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat,по категорија,или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мар. 06:00 ,

Fiat Bravo 1.6 diesel

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
30 авг. 08:35 ,

Se prodava

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 20:51 ,

Prodavam Fiat Sedici 1.9 multijget 4*4

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 15:21 ,

FIAT MAREA1.9JTD

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
02 мар. 21:10 ,

Fiat Marea 1.9 jtd

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан. 16:40 ,

Fiat Bravo 1.9

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 19:42 ,

Fiat 500 1.4 benzin 74 kw -08

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 септ. 23:14 ,

OPEL ASTRA 1.4 16V KARAVAN HITNO

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 14:58 ,

Fiat Punto 1.2 44kw

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 15:44 ,

Fiat Punto 1.9 jtd

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 09:08 ,

Fiat Bravo 1.4 12v

700 МКД

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
06 мар. 11:36 ,

Fiat Punto

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 90 000 - 94 999
03 ноем. 20:52 ,

Fiat Punto Grande

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
06 авг. 23:52 ,

Fiat Punto 1.9 JTD

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 17:08 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 14:51 ,

Fiat Cinquecento

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
25 ноем. 12:49 ,

Fiat Bravo SX -00 socuvano i povolno

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 12:38 ,

Fiat Bravo SX -00 mnogu socuvana

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 22:14 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -00

2 010 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
02 авг. 21:48 ,

Fiat Bravo 1.2 16w 90k -00

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
02 јул. 15:17 ,

FIAT CROMA -07

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 22:32 ,

FIAT BRAVO 1.9 JTD -01

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
15 фев. 20:46 ,

Fiat Brava -98

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
03 фев. 17:13 ,

FIAT BRAVO 1.9 JTD -01

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
10 јул. 18:30 ,

FIAT STILO 1.9 JTD 116 -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Fiat bravo во категорија Автомобили | VW Volkswagen
  • fiat punto во категорија Автомобили | Fiat | 500
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Suzuki | Ignis
  • fiat во категорија Автомобили | Toyota | Land Crusier
  • Fiat во категорија Автомобили | Fiat | Punto
  • fiat panda во категорија Автомобили | Chevrolet | Spark
  • Fiat 500 во категорија Автомобили | Citroën | C3
  • Fiat 500 во категорија Автомобили | Ford | C-Max
  • Fiat 500 во категорија Автомобили | Fiat | Tipo
  • Fiat punto во категорија Автомобили | Hummer | H2

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации