Македонски | Shqip | English |

Демир Хисар | Возила | Pazar3

04 ноем. 11:07 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes-Benz E270

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 14:41 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes E 220 Avantgarde

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 10:44 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Tipo 1.6

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
21 септ. 00:45 Автомобили , Демир Хисар

Renault Laguna 2.2 DRT Dizel

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 04:17 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Tipo

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
30 авг. 18:07 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes C220

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
26 авг. 02:28 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Tipo

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 09:55 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes C 220

1 490 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 20:29 Автомобили , Демир Хисар

Lada 110

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
12 јул. 11:40 Автомобили , Демир Хисар

FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 12:53 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Brava

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 17:29 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Brava 105 1.9 JTD 77KW

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 14:41 Автомобили , Демир Хисар

FORD FOCUS

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 15:11 Автомобили , Демир Хисар

Audi A3 1.9tdi -03/4

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 01:21 Автомобили , Демир Хисар

BMW 525d

5 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
08 апр. 07:17 Автомобили , Демир Хисар

Lada 110

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 75 000 - 79 999
02 апр. 02:20 Автомобили , Демир Хисар

Lada Standard 2105

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999
30 мар. 22:50 Автомобили , Демир Хисар

Fiat Tipo 1.7

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 12:03 Автомобили , Демир Хисар

Audi A4

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 19:20 Автомобили , Демир Хисар

VW Polo Classic -97 so atestiran plinski ured

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 21:46 Автомобили , Демир Хисар

BMW 320

2 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 01:17 Автомобили , Демир Хисар

Mercedes ML 270 mozi zamena

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток