Македонски | Shqip | English |

Врапчиште | Возила | Pazar3

Вчера 23:27 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW SHARAN ITNO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
10 ноем. 10:54 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW 525d

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 01:02 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

LAND ROVER FREELANDER 2

9 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 21:46 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW X 6

32 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
01 ноем. 15:15 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Astra dizel

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
20 окт. 18:56 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Renault Laguna -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 18:18 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A4 1.9 tdi -97

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 13:40 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Passat 1.9 TDI

210 000 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 12:37 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A4

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 окт. 13:42 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

OPEL CORSA

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
05 окт. 00:14 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Sharon

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 23:28 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Fiat GrandPunto 1.3 multiJet -06/-07

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 22:44 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Аudi А6 3.0 quatro -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
25 септ. 16:40 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Smart ForTwo -01

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
24 септ. 14:22 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Citroen Jumper -02

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
15 септ. 00:53 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A6 3.0 tdi

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
13 септ. 23:37 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A3 2.0 TDI

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 23:57 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
29 авг. 13:41 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Audi A6 3.0 tdi quatro

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
20 авг. 17:49 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Peugeot 807 moze i zamena

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 15:46 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Honda

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 22:34 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Corsa itno

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
05 авг. 18:41 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Astra

1 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
25 јул. 22:33 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Chevrolet Kalos

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
12 јул. 15:00 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Vectra 1.6 v16

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул. 14:25 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Renault Espace kolata e ćuvana servisirana

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток