Македонски | Shqip | English |
09 дек. 16:02 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Alfa Romeo 156 1.8 ts

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 ноем. 17:24 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Audi A6 2.5 tdi quattro

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
18 ноем. 03:41 Автомобили , Кавадарци , Росоман

MAZDA 5

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 17:50 Автомобили , Кавадарци , Росоман

MAZDA 5

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
06 ноем. 20:42 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Alfa Romeo 156 JTD 1.9

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
25 окт. 05:27 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Lada Niva

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 10 000 - 14 999
16 окт. 15:00 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW PASSAT B6 2.0 TDI

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 окт. 16:38 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW 318

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 септ. 19:12 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW FOX 1.4benzin -08 crna boja

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
03 септ. 17:30 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Vectra 1.8 benzin/plin

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
20 авг. 16:48 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Se prodava passat 1.9 tdi

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 14:24 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW 320

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 18:21 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Porsche Cayenne

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 13:12 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Opel Combo

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 10:49 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Mercedes-Benz SLK 250

29 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
26 апр. 16:44 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Lada niva plin

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
20 апр. 08:08 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 12:34 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Fiat Stilo

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 јан. 18:33 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW X1

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
02 јан. 14:26 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Lada

2 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
14 окт. 13:15 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Golf 4 BENZIN

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 20:52 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Golf 4 1.4 BENZIN PLIN

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 21:26 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Golf 5 1.9 105ks sport line -06 12mes

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 16:30 Автомобили , Кавадарци , Росоман

VW Golf 5 1.9tdi 105ks sport line -07god

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 13:06 Автомобили , Кавадарци , Росоман

Kia Pregio

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
04 мај 16:49 Автомобили , Кавадарци , Росоман

BMW X5 moze zamena za terenec

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 16:25 Автомобили , Кавадарци , Росоман

AUDI A4

5 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 12:45 Автомобили , Кавадарци , Росоман

MERCEDES SLK 250 KABRIO AMG

29 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток