Македонски | Shqip | English |

Кратово | Возила


Денес 19:36 ,

Seat Ibiza

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 03:17 ,

VW Passat -10 desen volan

3 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
02 јул. 15:56 ,

VW Golf Hatchback MK6 1.6 TD

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
29 јун. 12:22
Линк
,

Audi A4 1.9tdi 116ks

2 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 12:30 ,

VW GOLF 4 NOV

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 09:24 ,

BMW 118 2.0 -06

5 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 20:23 ,

OPEL ZAFIRA

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
30 мар. 21:33 ,

Mazda 626

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 21:21 ,

Mazda 626

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 08:24 ,

Opel Corsa 1.2 -06

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
18 фев. 16:40 ,

OPEL ASTRA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 09:20 ,

TOYOTA AVENSIS -18

20 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
24 дек. 22:02 ,

Ford Focus 1.8 tddi moze cel ili na delovi

600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 дек. 19:57 ,

Peugeot 206 cc

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
08 ноем. 17:10 ,

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 17:02 ,

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 11:45 ,

Seat Ibiza

5 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
28 окт. 23:54 ,

AUDI A4 1.9 tdi 116ks -00

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 12:14 ,

LADA RIVA

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
19 септ. 09:07 ,

VW Golf hitno

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 01:28 ,

Fiat Punto 2

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 19:50 ,

BMW 525tds 2000

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 23:27 ,

Opel Vectra X2.0DTL

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 14:15 ,

Mazda 6

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 јул. 20:33 ,

Nissan Qashqai 1.5 dCi 106 Ks

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 јул. 13:28 ,

Nissan Qashqai 1.5 dCi 106 Ks

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 13:04 ,

Mercedes E220D

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 12:25 ,

Ford Eskort

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток