Македонски | Shqip | English |
08 дек. 19:45
Линк
Автомобили , Куманово

Audi A6 QUATTRO 2.7 TDI

10 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 13:42
Линк
Автомобили , Куманово

Renault Megane 1.5 DCI 66kw

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 01:34 Автомобили , Куманово

Nissan XTRAIL 2.0DCI dizel 130kw

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:25 Автомобили , Куманово

FIAT PUNTO 1.2 8V ITNO

1 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 21:34 Автомобили , Куманово

BMW 530

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:22 Автомобили , Куманово

FORD MONDEO 2.0 -07

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:12 Автомобили , Куманово

Seat Leon 2.0 TDI CH

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток