Македонски | Shqip | English |

Центар Жупа | Возила

15 септ. 10:47 , ,

VW Polo 1.0 -98

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
12 јан. 11:54 , ,

Audi A6 tdi 2.5 -01

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток