Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Pazar3

Денес 16:24 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

KIA BESTA

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:35 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Dacia Logan 1.4 Benzin Plin

1 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 ноем. 22:19 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Audi A3

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 16:53 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
06 ноем. 12:18 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Citroen C2 1.4 hdi -09 tovarno

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
06 ноем. 09:40 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Lanos za delovi

350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
03 ноем. 08:47 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Volswagen Bora 110ks odlicna

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 16:28 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Opel Vectra 2.0

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 400 000 - 449 999
22 окт. 04:08 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Suzuki Swift

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 08:09 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Opel Vectra

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 12:15 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Mercedes MLI 270 CDI

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
26 јун. 20:02 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

FIAT PUNTO 1.9 JTD

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
23 јун. 09:12 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

FIAT Punto 2 JTD 1.9. -00

1 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 20:37 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Seat ibiza 2.0 atest plin

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 10:40 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Kia Pregio

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
09 апр. 19:00 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

Opel Vektra 2000 sm-3 -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 19:54 Автомобили , Скопjе , Чучер Сандево

FORD MONDEO 2.0 TDCI

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток