Македонски | Shqip | English |

Ново Село | Возила | Pazar3

Денес 01:25 Автомобили , Струмица , Ново Село

Peugeot 307 Itno

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 15:36 Автомобили , Струмица , Ново Село

Austin 1300

4 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
21 окт. 15:32 Автомобили , Струмица , Ново Село

Volkswagen Tiguan -13

14 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
22 септ. 20:04 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Mondeo

30 000 МКД

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 01:28 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Uno dizel

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 12:38 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Focus 1.8 TDI -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 авг. 11:22 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Zafira

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
13 авг. 11:18 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Zafira

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
06 авг. 01:41 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Grande Punto 1.9 jtd

1 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 00:50 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Stilo 1.8 benzin -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
10 јун. 18:33 Автомобили , Струмица , Ново Село

Audi A4

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 јун. 20:01 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW 320d moze i zamena

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 18:25 Автомобили , Струмица , Ново Село

Kia Sportage -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 18:24 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Mondeo so broblem na menjacot

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 15:16 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Antara

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 06:50 Автомобили , Струмица , Ново Село

Hyandai Galloper

4 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 01:17 Автомобили , Струмица , Ново Село

Dacia Nova -00

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
09 мај 20:23 Автомобили , Струмица , Ново Село

Daihatsu Terios -06

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
24 апр. 15:15 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW 318

9 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 12:16 Автомобили , Струмица , Ново Село

Fiat Punto

2 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 20:05 Автомобили , Струмица , Ново Село

Volkswagen Tiguan 2.0 so ch tablici 4x4

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
06 мар. 13:50 Автомобили , Струмица , Ново Село

Lada niva

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
25 фев. 13:29 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Antara

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 16:39 Автомобили , Струмица , Ново Село

Chevrolet Matiz

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
03 фев. 23:26 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Pasat 1.8 -99

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 21:52 Автомобили , Струмица , Ново Село

Daihatsu Terios

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 јан. 23:32 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Astra

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
10 дек. 15:04 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Fiesta

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
05 дек. 21:47 Автомобили , Струмица , Ново Село

Honda Accord

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 17:08 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW 320d M paket

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
23 ноем. 18:49 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW X5

4 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 13:25 Автомобили , Струмица , Ново Село

FORD ESCORT 1.8 - 98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
15 окт. 00:44 Автомобили , Струмица , Ново Село

Alfa Romeo 166

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 14:38 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Pasat 1,9tdi vo odlicna sostojba

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 20:10 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Frontera 2.5 TDS Dizel

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток