Македонски | Shqip | English |

Брвеница | Возила | Pazar3

Вчера 22:18 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A6

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 02:17 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
09 ноем. 19:39 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 11:55 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Touran -04 2.0Tdi 140ks

3 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
09 ноем. 11:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

AUDI A4 3.0 AVANT QUATRO S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 20:42 Автомобили , Тетово , Брвеница

Citroen C3 -03

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
30 окт. 00:30 Автомобили , Тетово , Брвеница

Seat Ibiza 1.2 TSI Automat

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
23 окт. 22:14 Автомобили , Тетово , Брвеница

Renault Megane

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 окт. 21:54 Автомобили , Тетово , Брвеница

Renault Megane

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 10:15 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 5

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 11:37 Автомобили , Тетово , Брвеница

OPEL MERIVA 1.7 -04

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 окт. 16:12 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 335i Xdrive 4x4 400ps

11 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 17:24 Автомобили , Тетово , Брвеница

Ford Fiesta

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
26 септ. 01:45 Автомобили , Тетово , Брвеница

AUDI A6 3.0 quattro

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 септ. 16:37 Автомобили , Тетово , Брвеница

Audi A3 2.0 170 ps -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
14 септ. 14:32 Автомобили , Тетово , Брвеница

Avtobus Mercedes

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
12 септ. 13:26 Автомобили , Тетово , Брвеница

Opel Zafira

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 16:05 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW 320

2 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
02 септ. 13:33 Автомобили , Тетово , Брвеница

BMW E46 -99 316i TNG

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
19 авг. 20:34 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Golf 4 1.6

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
02 авг. 13:29 Автомобили , Тетово , Брвеница

Mercedes B 180

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток