Македонски | Shqip | English |

Теарце | Возила | Pazar3

30 окт. 20:49
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER 4X4 2.0 DIESEL

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
30 окт. 20:48
Линк
Автомобили , Тетово , Теарце

Subaru Forester 2.0 Diesel

7 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 12:34 Автомобили , Тетово , Теарце

Seat Ibiza

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 20:59 Моторцикли (над 50cc) , Тетово , Теарце

ATV

950 ЕУР

Година: 2019
11 ноем. 21:32 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
11 ноем. 17:39 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 330Ci E46 Cabrio Gjendje Perfekte!

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 11:03 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A4 2.0 TDI

12 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 12:10 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes-Benz C220

2 990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 03:21 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes-Benz GL 350 BlueTech

21 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
30 окт. 20:49 Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER 4X4 2.0 DIESEL

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
30 окт. 20:48 Автомобили , Тетово , Теарце

Subaru Forester 2.0 Diesel

7 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
29 окт. 15:58 Автомобили , Тетово , Теарце

Daewoo Matiz

1 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 60 000 - 64 999
21 окт. 21:20 Автомобили , Тетово , Теарце

Suzuki Grand Vitara 4x4 1.9

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 21:10 Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER ZA DELOVI

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
04 окт. 11:36 Автомобили , Тетово , Теарце

Bmw 120 automat

5 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 12:53 Автомобили , Тетово , Теарце

Ford Fiesta

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 14:11 Автомобили , Тетово , Теарце

Ford Focus CC 2.0 TDCi

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 септ. 11:31 Автомобили , Тетово , Теарце

Bmw 120 -06 automat cmimi sipas marveshjes

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 20:21 Автомобили , Тетово , Теарце

Ssangyony Actyon

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
04 септ. 03:36 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes GL 350 4Matic 2011

27 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
03 септ. 17:18 Автомобили , Тетово , Теарце

Renault Megane

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 10:17 Автомобили , Тетово , Теарце

Audi A3

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
02 септ. 19:30 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes-Benz 220

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
31 авг. 01:28 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 120 automat

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 10:42 Автомобили , Тетово , Теарце

Ssangyong

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
17 авг. 11:40 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Astra G

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 23:34 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes-Benz E300

2 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг. 22:51 Автомобили , Тетово , Теарце

Ford Mondeo

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
07 авг. 01:11 Автомобили , Тетово , Теарце

SKODA FAVORIT 136 L, 1.3

600 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
05 авг. 23:29 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes-Benz A 170

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг. 22:17 Автомобили , Тетово , Теарце

Ford Mondeo

2 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
13 јул. 21:02 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 320d - 163hp 6 brzini -05

7 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 12:28 Автомобили , Тетово , Теарце

Mercedes E320 CDi W211 Facelift 224hp Avantgarde

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 14:15 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Corsa 1.3 -05

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток