Македонски | Shqip | English |

Чашка | Возила | Pazar3

Денес 19:51 Автомобили , Велес , Чашка

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 17:57 Автомобили , Велес , Чашка

Audi A3 2.0TDI 140KS Full Oprema

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
20 ноем. 20:18 Автомобили , Велес , Чашка

Ford Fokus 1.8 kw 115k.dizel

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 19:33 Автомобили , Велес , Чашка

Peugeot Partner -11

3 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
15 авг. 20:52 Автомобили , Велес , Чашка

BMW 118 diesel za delovi

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 23:49 Автомобили , Велес , Чашка

Volkswagen Touran

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 19:24 Автомобили , Велес , Чашка

Audi A4

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
05 јун. 17:59 Автомобили , Велес , Чашка

BMW 530d automatik

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 15:26 Автомобили , Велес , Чашка

SEAT ALHAMBRA MOZE I ZAMENA ZA FERGUSON 339

2 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 35 000 - 39 999
01 јан. 03:17 Автомобили , Велес , Чашка

Seat Alhambra

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
09 дек. 21:41 Автомобили , Велес , Чашка

Seat Alhambra

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
19 ноем. 23:59 Автомобили , Велес , Чашка

VW Touran 2.0 140ps

5 555 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
16 септ. 21:13 Автомобили , Велес , Чашка

Renault Koleos

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 авг. 16:09 Автомобили , Велес , Чашка

Mercedes-Benz C 200 -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 јул. 23:35 Автомобили , Велес , Чашка

Mazda 6

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун. 00:01 Автомобили , Велес , Чашка

Renault Megane 2.0 benzin plin atest

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
01 мај 12:54 Автомобили , Велес , Чашка

Mercedes C 200 CDI

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 21:33 Автомобили , Велес , Чашка

Audi A4 cena po dogovor

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
02 апр. 17:10 Автомобили , Велес , Чашка

VW Golf 5 GT 2.0 TDI

4 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 14:47 Автомобили , Велес , Чашка

Lada 1200

400 ЕУР

Година: 1983
Километража: 15 000 - 19 999
26 фев. 15:00 Автомобили , Велес , Чашка

Audi A3

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 16:22 Автомобили , Велес , Чашка

Audi A3 1.9

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 18:01 Автомобили , Велес , Чашка

Ford Escort

1 150 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
07 јан. 20:16 Автомобили , Велес , Чашка

VW Passat 2.0 140ks dsg perfektna

5 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек. 22:23 Автомобили , Велес , Чашка

FORD ESCORT ODLICEN REGISTRIRAN DIZEL

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек. 21:24 Автомобили , Велес , Чашка

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 22:23 Автомобили , Велес , Чашка

Seat Ibiza ispravna

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 18:50 Автомобили , Велес , Чашка

Ford Escort

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
05 ноем. 11:54 Автомобили , Велес , Чашка

Ford Escort

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 12:17 Автомобили , Велес , Чашка

Audi A4

11 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 септ. 17:35 Автомобили , Велес , Чашка

Ford Escort

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 130 000 - 139 999
16 септ. 15:01 Автомобили , Велес , Чашка

Opel Corsa 1.2 i Aprilia R.S

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток