Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Виница

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 23:56 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI 77kw 105ks

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 01:21 ,

Renault Laguna moze zamena

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
19 апр. 08:34 ,

Opel Insignia 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
18 апр. 13:56 ,

BMVX5

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 50 000 - 54 999
18 апр. 11:50 ,

Peugeot 205

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 02:03 ,

VW Passat 2008 dizel

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 15:45 Претпријатие ,

Audi A8 4.2tdi long 2015

40 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
03 апр. 17:58 ,

Продавам Hyundai Getz 1.1

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 03:41 ,

BMW X3 2.0

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 мар. 03:41 ,

Lada Niva 1.6

2 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 65 000 - 69 999
22 мар. 11:44 ,

Mercedes-Benz ML 270 dizel 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 10:59 ,

Audi A5 3.0tdi 239ks sportback 2011

14 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 20:03 ,

Se prodava

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 14:27 ,

Citroen C4 vtr 1.6 hdi 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:00 ,

Fiat Bravo 1.6 diesel

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
15 мар. 04:34 ,

Golf 5 so full oprema HITNOO

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 10:25 ,

Alfa Romeo 145

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 100 000 - 109 999
22 фев. 16:21 ,

BMW X3 xDrive20d M-Sport automat,2015, 107100 km

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
16 фев. 16:39 ,

Mercedes-benz A 170 CDI

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 16:20 ,

Opel Corsa 1.0 benzin -99

880 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 10:34 ,

Mazda CX-7

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 10:34 ,

VW Sharan 1.9tdi

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 13:25 ,

Citroen C4 1.6 HDI 68kw

10 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
08 фев. 20:06 ,

Toyota Avensis 2.0 D-4D 86 kw 2004 god.

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 13:21 ,

BMW X3 2.0 177 -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 11:48 ,

Продавам Рено Клио 1.9 Дизел

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
16 јан. 21:09 ,

Se prodava

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации