Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mercedes,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mercedes | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 ноем. 22:52 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes Benz Actros 1845 Mega

22 ноем. 08:41 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes 814

6 000 ЕУР

19 авг. 22:51 Градежни машини , Охрид

Mercedes vario 813 kiper kran 2008g

1 ЕУР

12 јул. 00:50 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes Benz Actros 2645 Tandem

12 јул. 00:40 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes Benz Actros 2645 Tandem

22 мар. 23:27 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes actros 1838

10 000 ЕУР

26 јан. 20:41 Товарни и Влечни возила , Охрид

mercedes 1848

6 666 ЕУР

21 фев. 13:58 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes-Benz Atego 817

11 фев. 17:27 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes-Benz Atego 918 2011

20 000 ЕУР

03 јан. 13:58 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes-Benz Sprinter 516

16 000 ЕУР

12 јун. 22:47 Товарни и Влечни возила , Охрид

Kombe

1 300 ЕУР

31 јан. 21:56 Резервни делови , Охрид

Motor za Mercedes 1619

29 јан. 18:45 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes-Benz Sprinter 515

22 000 ЕУР Намалена цена

25 авг. 12:49 Патнички возила , Охрид

Avtobus TAM Mercedes 48mesta

6 500 ЕУР Намалена цена

18 јун. 00:21 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes-Benz Actros 1841 eev mega

04 јун. 00:34 Резервни делови , Охрид

Rezervari za Kamion

23 мај 09:02 Патнички возила , Охрид

AVTOBUS TEMSA OPALIN

25 апр. 13:59 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes-Benz 814 eco power

12 000 ЕУР

24 апр. 20:15 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes-Benz ECO Power 814

10 000 ЕУР

02 мар. 14:57 Товарни и Влечни возила , Охрид

Kombe Mercedes-Benz

3 500 ЕУР

20 фев. 13:13 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes-Benz Actros 1846

14 септ. 22:42 Градежни машини , Охрид

Mercedes Atego 818

30 апр. 22:43 Товарни и Влечни возила , Охрид

Mercedes-Benz 12-13

1 900 ЕУР Намалена цена

17 апр. 14:06 Резервни делови , Охрид

MERCEDES DIFERENCIJAL

04 фев. 11:44 Товарни и Влечни возила , Охрид

Kombe Mercedes sprinter cdi 413

8 000 ЕУР

17 дек. 12:37 Товарни и Влечни возила , Охрид

Kamion Mercedes Atego

21 ноем. 22:11 Патнички возила , Охрид

Mercedes-Benz Sprinter

25 000 ЕУР

15 ноем. 13:10 Товарни и Влечни возила , Охрид

Kamion Mercedes tanedem

13 окт. 17:24 Патнички возила , Охрид

Mercedes Vito 220cdi 115 110 kv 150ks 08

10 500 ЕУР

05 окт. 09:36 Товарни и Влечни возила , Охрид

Kamion Mercedes Atego

7 900 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување mercedes | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации