Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на патнички возила - автобуси и комбиња

DAF , 1
MAN , 30
Volkswagen , 11
Citroen , 1
MAN , 1
Fiat , 5
Ford , 4
Iveco , 19

Автобуси огласи - Продажба на автобуси и патнички комбиња

Во оваа категорија на Пазар3 може да огласувате автобуси или патнички комбиња. Тука може да продавате и купувате половни автобуси и комбиња  

Автобуси - Пазар3 огласи

Погледнете ги актуелните огласи за продажба на автобус, подредете ги огласите по бренд на автобус, цена и огласувач (физичко лице или фирма) користејќи ги филтерите над листата со огласи, и пронајдете го возилото кое Вам Ви одговара.

Огласувајте автобуси на Пазар3.мк! Оваа категорија на Пазар3 е специјализирана за продажба на автобуси. Iveco автобус, Neoplan Cityliner, Neoplan Tourliner, MAN 403, Scania, градски автобус Neoplan, и други марки и модели на автобуси секојдневно се продаваат на Пазар3.мк.

 

Огласи за продажба на патнички комбиња - Пазар3.мк 

Најголема понуда на половни патнички комбиња! Патничко комбе Peugeot Boxer со капацитет за 9 патници, MERCEDES VITO, Iveco Daily, Opel Vivaro, Mercedes-Benz Sprinter, VW Crafter, Ford Transit, и други марки на комбиња, со различна година на производство, се достапни за продажба на Пазар3.  
Кон почеток