Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Комбиња и виљушкари - огласи за продажба на Пазар3.мк


Пазар3 е најголемиот онлајн огласувачки простор. Тука можете да продавате и купувате лесно, брзо и едноставно. Во оваа категорија Тешки возила, Комбиња и Виљушкари се огласуваат секаков вид на товарни возила, градежни машини, комбиња и виљушкари за продажба во град Скопје. Погледнете ги сите огласи за продажба на комбиња и виљушкари во Скопје.


Огласи за продажба на комбиња и виљушкари


Доколку сте заинтересирани за купување на комбиња и виљушкари и сте во потрага по најдобрата понуда на комбиња и виљушкари во град Скопје Пазар3 е вистинското место за вас. Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласува, односно, се врши продажба на комбиња и виљушкари во град Скопје.Пазар3 ви овозможува брзо, лесно и едноставно да пронајдете комбиња и виљушкари по ваш интерес со користење на различните можности за пребарување и филтерите за подредување на огласите. Погледнете ги сите огласи за продажба на комбиња и виљушкари по различна цена, марка, модел, година на производство итн.

Продажба на комбиња и виљушкари во Скопје


Како најголемо огласувачко место во Македонија, Пазар3 нуди најголем број на огласи за продажба на комбиња и виљушкари во Скопје. Доколку сакате да погледнете огласи за продажба на комбиња и виљушкари во град Скопје, односно би сакале да купите комбиња и виљушкари исклучиво во тој регион, Пазар3 ви овозможува да ги подредите огласите по локација. Тука можете да сретнете огласи од типот:


- VW T5 Tranposrter ladilnik


- Ford Transit Courier


- Citroen Jumper 2.2d


- Mercedes-Benz Atego 815


- Viljuskari Everun


- polovni viljuskari linde


- teleskopski viljuskari


- heli viljuskari


- still viljuskariЕфективна и ефикасна работа со соодветна опрема и механизација


Поседувањето на соодветна градежна механизација, товарни возила, комбиња и виљушкари е основната практика која осигурува дека одредената работа е ефикасна и ефективна во производството или изведувањето на различни градежни и други работни активности.


Виљушкарите се едни од најчесто користените возила кај градежниците. Без разлика дали се користат за преместување на тежок товар во магацин или на градежното поле, виљушкарите можат безбедно да подигаат предмети што луѓето не можат, што ги прави неопходни на секое градежно место, складиште или друго работно место.На Пазар3.мк се огласува широк избор на марки и модели на виљушкари. Без разлика дали сакате да изнајмите вилушкар за вашиот следен проект или да купите нов виљушкар, на Пазар3 можете да најдете различни типови на вилушкари, најпопуларните модели на вилушкари па со сигурност можете да го најдете вистинскиот вилушкар за вашите потреби.


Дополнително, во оваа категорија можете да најдете и широк асортиман на комбиња и други товарни возила согласно вашите потреби.

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации