Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на комбиња и камиони

Citroen , 93
DAF , 457
MAN , 1
Volvo , 531
Ford , 286
Volkswagen , 262
Iveco , 686
Zastava , 150
Kia , 23
MAN , 1335
Mercedes-Benz , 1565
Nissan , 18
BMC , 2
Opel , 42
Peugeot , 121
Renault , 180
Scania , 541
Citroën , 1
Fiat , 20
Ford , 8
Mazda , 1
Opel , 1
Renault , 1
Subaru , 1

Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете огласи за продажба на товарни и влечни возила, и тоа огласи за продажба на камиони, продажба на комбиња, продажба на полуприколки, платформи, цистерни, и друго.


Продажба на камиони

На Пазар3.мк се продаваат половни камиони од повеќе брендови. Најзастапени се DAF, MAN, Volvo, Iveco, Volkswagen, Mercedes, Nissan, Scania и други. Доколку продавате или сте заинтересирани за купување на половен камион, ова е вистинското место за Вас! Преку Пазар3.мк може брзо и едноставно да продавате или купувате камиони.

Во оваа категорија се продаваат и миксери за бетон, приколки, полуприколки, цистерни, шлепери, кипери, и камиони кои поседуваат различни еуро стандарди.

 

Продажба на комбиња

Mercedes-Benz Sprinter 316, VW CRAFTER, товарно возило Opel Vivaro, комбиња IVECO DAILY, Peugeot Boxer и други комбиња од повеќе брендови со различна носивост за исполнување на сите ваши потреби, ќе најдете на Пазар3. Половни комбиња во одлична состојба, по најповолни цени! Кликнете на огласот од интерес за да погледнете повеќе слики, и детален опис за карактеристиките на возилото. 

Кон почеток