Македонски | Shqip | English |

Огласи за камиони, комбиња, градежни машини и виљушкари

Продажба на половни камиони, огласи за продажба на нови и користени градежни машини, како и продажба на нови и користени виљушкари за секоја примена на Пазар3.мк


Барате да купите половен камион? Нови или половни виљушкари и градежни машини?

Погледнете ги Пазар3 огласите каде сигурно ќе најдете камион, полуприколка, комбе, виљушкар, багер, кран и многу други градежни машини.

 

Половни камиони

Продажба на половни камиони Iveco, MAN, Mercedes, Volvo, TAM камиони, и полуприколки од сите производители. Огласите за продажба на камиони може да ги сортирате по цена или марка на камион.

 

Виљушкари

Без разлика на тоа за која висина на подигнување или должина се работи, со над 800 огласи во категоријата "Виљушкари и ракување со товар" сигурно ќе најдете соодветен тип на виљушкар кој во целост ги задоволува Вашите потреби. Litostroj, Still виљушкари, Indos и Linde виљушкари се едни од најзастапените виљушкари кои се продаваат на Пазар3. 

Кон почеток