Македонски | Shqip | English |

Massey Ferguson - Најголем избор на трактори од massey ferguson!

158 , 12
165 , 18
294S , 4
35 , 22
595 , 11
Drug model , 118

Оваа категорија е наменета за продавачите на massey ferguson трактори, но и за оние кои би сакале да ја разгледаат понудата на нови или половни трактори од најпознатите модели како massey ferguson 135, ferguson 39, ferguson 533, massey ferugson 235, massey ferguson 165, massey ferguson 294s, massey ferguson 158 кои ќе Ви бидат на располагање во секое време!


За таа цел, Ве охрабруваме да го направите вистинскиот чекор, и да регистрирате оглас за продажба на вашиот massey ferguson, или пак да ги разгледате огласите, а се останато е само наша работа!

09 јан. 01:20 ,

MF 595

3 500 ЕУР

04 ноем. 09:15 ,

Traktor i sealka

2 500 ЕУР

Зошто тракторите на massey ferguson се толку популарни кај земјоделците?


Популарен бренд - massey ferguson е еден од водечките лидери во производството на земјоделски машини - трактори, мотокултиватори, комбајни и се останато, а овие машини наоѓаат се поголема примена и во Македонија, што значи дека продажбата нема воопшто да Ви биде комплицирана.


Одлични перформанси - моќноста, издржливоста на моторот, лесното управување, и комфортот кој што го нуди речиси секој трактор на massey ferguson, а тоа впрочем се и главните причини поради кои земјоделците кои обработуваат плацеви и ниви ги користат токму моделите на овој производител!


Па така, доколку поседувате некои од следниве модели - ferguson 533, massey ferguson 235, massey ferguson 158, massey ferguson 294s, massey ferguson 165, massey ferguson 135 и сл, не двоуемте се и објавете оглас за продажба на трактори уште веднаш, и бидете контактирани од заинтересирани купувачи уште од следниот ден!


Бескомпромисна конструкција - тракторите на massey ferguson се ист отака познати и поради фактот што имаат цврст, и издржлив дизајн кој што ќе Ви вети многубројни работни часови, без воопшто да забележите некакви недоследности во изгледот.


Се разбира, во ова голем удел ќе има и начинот на кој што се грижите за тракторот, но, во секој случај, квалитетната изработка на овие трактори нема никогаш да Ве изневери!Причини поради кои треба да го одберете Пазар3 за продажба на вашите massey ferguson трактори?


Огромна побарувачка - побарувачката за massey ferguson трактори е навистина голема, а тоа му оди во прилог на секој продавач, бидејќи тука, со само еден клик на алатката за регистрирање на огласи, вие ќе можете да ги понудите вашите трактори и истите да ги продадете уште од следниот ден!


Затоа, сторете го тоа веднаш и известете ги потенцијалните купувачи за моделите кои што ги продавате како massey ferguson 235, massey ferguson 165, massey ferguson 294s, massey ferguson 158 и сл!


Неверојатна посетеност - бидете сигурни дека вашите огласи за продажба на трактори од брендот massey ferguson ќе бидат видени од огромен број на луѓе, или да бидеме попрецизни, преку 70 000 посетители на дневно ниво!


Голем дел од нив се и потенцијални купувачи кои одвај би чекале да видат што точно нудите, и се разбира, да Ве контактират во истиот момент!


Респектабилен сајт - имајќи го предвид што Пазар3 важи за најголемото онлајн, купопродажно и огласувачко место во државата, повеќе од сигурно е дека тука ќе можете да продадете што и да посакате - massey ferguson трактори, живеалишта, автомобили, и се останато без никаков проблем!


Во ова ќе се уверите уште од самиот момент на огласување, во тоа бидете сигурни!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации