Огласи за продажба на нови и половни трактори

Deutz-Fahr , 63
Fendt , 29
Fiat , 135
IMT , 833
John Deere , 40
Kubota , 1
Same , 38
Tafe , 25
Zetor , 31

Нови и половни трактори - понуда на нови и половни трактори на Пазар3.мк.


Секој оглас за продажба на трактор содржи слика, и/или цена, и опис на карактеристиките на тракторот што се продава. Разгледајте ги огласите за продажба на сите видови на трактори, на најпосетениот сајт за купување и продавање на земјоделски машини во Македонија - Пазар3.мк.


Вчера 20:44 ,

Tafe 42Di

100 ЕУР

Вчера 18:17 ,

Fendt 611 LS 110hp

6 900 ЕУР

29 јул. 12:12 , ,

Traktor IMT 539

5 700 ЕУР

21 јун. 18:39 ,

Buhrer 65ks perkins motor

110 000 МКД

21 јун. 18:51 ,

Buhrer 65ks

110 000 МКД

Продажба на нови трактори и половни трактори на Пазар3.мк


Во изминатиот период е забележано постојано зголемување на продажбата на тракторите, делумно и поради зачестените европски потикнувања за инвестирање во земјоделското производство. Интерес за набавка на трактори и друга земјоделска механизација е присутен кај младите земјоделци, како и кај малите и големите земјоделски производители. Врз основа на потребите за мало или големо производство, постои различен интерес за одредени видови и брендови на трактори.


На Пазар3.мк се продаваат нови и половни трактори од различни производители како на пример: IMT, Ferguson, John Deere, Tafe, Deutz-Fahr и многу други.Нови трактори


Асортиманот на нови трактори на Пазар3.мк е навистина голем. Најпознатите продавници за продажба на современи, квалитетни трактори ги огласуваат своите производи на Пазар3.мк. Тука ќе сретнете огласи за продажба на трактори од Dag-Trejd Тетово, Agro-Gea Тетово, Lisans Otomotiv Скопје, KST Agro Охрид, Najk Prom DOOEL Струмица, Tumosan трактори Ресен, и многу други!Продажба на половни трактори


Половни трактори по најполовни цени ќе најдете на Пазар3.мк! Се продаваат Ferguson, IMT, Fiat, Fendt, и многу други марки на трактори. Доколку сакате да купите зачуван трактор, во добра состојба по одлична цена проверете ги огласите за продажба на половни трактори на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации