Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Бараки и гаража за изнајмување по екстра поволни цени!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална доколку сакате да изнајмите бараки и гаражи, како и паркинг места на одреден период, а притоа да си обезбедите простор кој што може да се користи за бизнис, но и за лагодност при паркирање ширум Скопје и останатите градови во Македонија!Нашиот сајт Ви нуди огромна понуда на разни видови на бараки и гаражи за изнајмување - подвижни бараки, монтажни бараки, дрвени бараки кои може да се сметаат и како дуќани за издавање, но и разни видови на гаражи - лимена гаража, монтажна гаража, гаражи за автомобили по најдобри цени на пазарот!
02 јул. 17:45 ,

Izdavam garazha

2 500 МКД / месечно

24 мај 07:45 ,

Se izdava podzemna garaza

50 ЕУР / месечно

15 мај 19:14 ,

Magazin Biznesi

800 ЕУР / месечно

19 апр. 14:41 , ,

Se izdava parking

3 000 МКД / месечно

25 мар. 18:26 , ,

Se iznajmuva parking mesto

3 000 МКД / месечно

28 фев. 16:27 , ,

Se izdava podzemna garaza

2 500 МКД / месечно


Зошто изнајмувањето на бараки е одличен избор за Вас?Поволни цени - генерално, изнајмувањето на бараки е далеку поефтино во споредба со цената која би ја платиле на дуќани за издавање, а тоа се должи на релативно помалата квадратура која е идеална за да започнете мал, сопствен бизнис!Одлични локации - со оглед на фактот што постои голем број на бараки, а истите се распространети ширум градовите во Македонија, најчесто на одлични локации кои се на фреквентни улици, изнајмувањето на бараки дефинитивно може да се покаже како топ избор за Вас и за вашиот млад бизнис!Исто така, постојат различни видови на бараки- подвижни бараки, монтажни гаражи, дрвени бараки и слично, па затоа изборот секогаш ќе Ви биде лесен и едноставен!Можност за различни бизниси - изнајмувањето на бараки е одлично за различни видови на бизниси, почнувајќи од занаетчиски мали бизниси, мали продавници, приватни градинки, лабаратории и слично, карго сервиси, а ваше е само да одберете дали сакате дрвени бараки, подвижни бараки или пак монтажни бараки!Можност за преуредување според ваш вкус - една од предностите за изнајмување на бараки, е тоа што сепак се работи за недвижнина, а недвижностите секогаш можат да се уредуваат токму онака како што посакувате!Тоа значи дека ќе можете да внесете свежина во вашите бараки кога и да посакате, без разлика дали ќе ги користите вашите бараки за живеење или пак за бизниси!За крај, кој е вашиот следен избор на бараки?


Причини поради кои изнајмувањето на гаражи е одлично за ВасОткако дознавте за предностите за изнајмување на бараки, како и видовите на бараки на кои што можете да наидете, следниот чекор е да дознаете повеќе и за изнајмувањето на гаражи и предностите кои ги добивате!Збогум на натрупаноста - изнајмувањето на гаражи ќе Ви помогне да ги сместите сите непотребни работи кои подоцна би ги искористиле за некоја друга намена, без притоа да ги складирате во вашиот лимитиран простор.Можност за профит - ако сте сопственик на гаражи кои се вон вашиот дом, тогаш искористете го овој бенефит и започнете со издавање бидејќи на тој начин ќе можете да имате пасивен прилив кој е секогаш добре дојден!Одлична понуда - постојат разновидни гаражи кои можете да ги изнајмит без разлика дали сте сопственик на една, или пак имате потреба од изнајмување на гаражи.Имено, можете да изнајмите лимена гаража, гаража за автомобил, монтажна гаража и слично, според вашиот вкус или потреба кога и да посакате.Пазар3 Ви овозможува да ја исполните вашата цел на навистина лесен начин, а тоа е преку регистрирање на огласи!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации