Македонски | Shqip | English |

Берово | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 11:51 ,

Vila od 150m2 vo Naselba Feta

Број на соби: 3
Површина: 150
07 јул. 05:13 ,

Kuka so dvorno mesto

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
03 јул. 11:04 ,

Stara kuka vo selo Budinarci

6 000 ЕУР

Број на соби: 9
20 јун. 19:46 ,

Kuka vo Pehcevo

14 000 ЕУР

Број на соби: 5
14 јун. 22:14 ,

Vila za odmor

Број на соби: 5
14 апр. 04:05 ,

Kuka Suvi Laki Center

135 000 ЕУР

Број на соби: 9
30 дек. 09:24 ,

SE IZDAVA APARTMAN VO BEROVO

500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 90
08 ноем. 17:30 ,

SUTEREN KAT OD KUKA VO BEROVO

13 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
17 септ. 13:05 ,

SE IZDAVA NA IZVORITE NA REKATA BREGALNI

500 МКД / дневно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
16 авг. 09:09 ,

VIKENDICA VO SUVILAKI

Број на соби: 5
Површина: 100
11 авг. 12:39 ,

IZDAVAM APARTMAN VO BEROVO

500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 90
08 авг. 16:53 ,

Kukja vo Berovo

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
11 јун. 18:25 ,

SE IZDAVA NA IZVORITE NA REKATA BREGALNI

400 МКД / дневно

Број на соби: 3
24 мај 20:41 ,

Apartmani i Vila PRIRODA

600 МКД / дневно

Број на соби: > 10
21 мај 23:44 ,

Kuka vo Berovo

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 мај 01:20 ,

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Berovo

400 МКД / дневно

Број на соби: 10
07 мај 01:20 ,

Se izdavaat luksuzni apartmani vo Berovo

400 МКД / дневно

Број на соби: 10
29 мар. 17:42 ,

Vila na Berovko Ezero

89 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
13 мар. 16:36 ,

Golema semejna kuka so dva vleza

128 000 ЕУР

Број на соби: 10
20 септ. 18:15 ,

Apartmani "PRIRODA" i Vila "PRIRODA"

600 МКД / дневно

Број на соби: > 10
05 авг. 15:56 ,

Vila od 80m2 na Ratovsko Ezero Berovo

Број на соби: 5
Површина: 80
24 јул. 18:30 ,

KUKA VO BEROVO

Број на соби: > 10
19 јул. 12:08 ,

Kuka vo Berovo

Број на соби: 8
Површина: 150
11 јул. 23:22 ,

Kuka od 90m2 vo Berovo

37 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
24 јун. 17:33 ,

Vikendica vo Berovo

Број на соби: 4
Површина: 100
23 јун. 15:30 ,

Vikendica i motel vo Berovo

45 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 јун. 11:31 ,

Smestuvanje vo Berovo Kuka Mia

Број на соби: 3
Површина: 70
24 мај 13:57 ,

Stara kuka od 260m2 vo Berovo

Број на соби: 4
20 мај 19:43 ,

Kuka na Berovsko Ezero Linako

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 70
16 септ. 13:14 ,

Kuka vo Berovo

Број на соби: > 10
03 авг. 11:38 ,

Се продава куќа во Берово

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
11 апр. 21:48 ,

Lovecka kuka Futi

Број на соби: 3
Површина: 50
06 апр. 19:46 ,

Izdavanje sobi smestuvanje Kuka Amika Berovo

500 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 200
30 мар. 21:05 ,

Izdavam vila na Berovsko ezero

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток