Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 септ. 11:18 Куќи/Вили , Берово

Итно се продава куќа во Берово

Број на соби: 4
Површина: 100
23 септ. 16:20 Куќи/Вили , Берово

Se prodava vikend kukja vila vo Suvi Laki, Berovo

59 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 септ. 18:46 Куќи/Вили , Берово

Продажба на куќа во Берово, идеална локација и цена

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 септ. 20:53 Куќи/Вили , Берово

Ловечка куќа "Фути"

Број на соби: 2
Површина: 100
25 авг. 19:40 Куќи/Вили , Берово

Куќа во центарот на Берово

23 500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
23 авг. 07:09 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Pehcevo na Ul Goce Delchev br1

16 900 ЕУР

Број на соби: 5
20 авг. 21:07 Куќи/Вили , Берово

Izdavam apartmani na Berovsko ezero "Vila Italiano'

750 МКД / месечно

Број на соби: 10
12 авг. 08:51 Куќи/Вили , Берово

Berovo kupuvam

20 јун. 09:27 Куќи/Вили , Берово

Se prodava itno kuka vo Berovo

Број на соби: 5
Површина: 100
10 мај 20:20 Куќи/Вили , Берово

Se prodava semejna kuka vo Berovo

100 ЕУР

Број на соби: > 10
22 апр. 16:06 Куќи/Вили , Берово

Vila vo Berovo

Број на соби: 4
08 апр. 17:02 Куќи/Вили , Берово

Smestuvanje vo Berovo kuka Mia

Број на соби: 3
Површина: 70
06 апр. 18:17 Куќи/Вили , Берово

Codosova koliba

Број на соби: 3
Површина: 60
20 мар. 13:41 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo na odlicna lokacija

54 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 мар. 12:36 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

Број на соби: 5
Површина: 100
16 јан. 09:27 Куќи/Вили , Берово

Vikendica na Berovsko ezero

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 септ. 15:40 Куќи/Вили , Берово

Se prodava kuka vo Berovo

Број на соби: 5
Површина: 100
19 септ. 10:39 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

Број на соби: 5
Површина: 100
19 септ. 10:04 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

Број на соби: 5
Површина: 100
29 авг. 15:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Берово

Vila objekt za obavuvanje na turisticka dejnost

320 000 ЕУР

Број на соби: 8
13 јул. 16:12 Куќи/Вили , Берово

Stara kuka vo Berovo

8 000 ЕУР

Број на соби: 6
04 јун. 13:14 Куќи/Вили , Берово

sdgfs

Број на соби: 1,5
24 мај 03:43 Куќи/Вили , Берово

Prodavam deloven objekt vo Berovo

Број на соби: > 10
16 мај 20:22 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo blizina na centarot na Berovo

Број на соби: 4
11 мај 23:20 Куќи/Вили , Берово

Vikendica vo Berovo

Број на соби: 4
28 апр. 22:57 Куќи/Вили , Берово

Lovecka kuka Futi

Број на соби: 3
Површина: 50
06 апр. 17:16 Куќи/Вили , Берово

Se izdava apartman vo Berovo

Број на соби: 3
05 апр. 18:56 Куќи/Вили , Берово

Se izdava apartman vo Berovo

Број на соби: 2
Површина: 80
27 мар. 20:12 Куќи/Вили , Берово

Se izdava apartman vo Berovo

500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 90
03 фев. 11:34 Куќи/Вили , Берово

Vikendica na Berovsko ezero

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 ноем. 10:51 Куќи/Вили , Берово

Vila od 150m2 vo naselba Feta

Број на соби: 3
Површина: 150
17 ноем. 03:27 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 ноем. 14:22 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
30 авг. 22:30 Куќи/Вили , Берово

Вселива куќа во Пехчево !

1 ЕУР

Број на соби: 6
15 јул. 16:02 Куќи/Вили , Берово

Kuka vo Berovo

23 000 ЕУР

Број на соби: 8
10 јул. 19:21 Куќи/Вили , Берово

Vikendica na Ravna Reka

Број на соби: 3
20 мар. 17:53 Куќи/Вили , Берово

Се продава викендица од 100м2 + 2000м2 дворно место

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
09 мар. 13:11 Куќи/Вили , Берово

Vila Ablanica nudi smestuvanje

Број на соби: 4
Површина: 150
10 фев. 20:04 Куќи/Вили , Берово

Vila Nadzinski

Број на соби: 5
13 окт. 20:14 Куќи/Вили , Берово

Ekonomik kontejneri 6m x 2.4m

2 700 ЕУР

Број на соби: 1
02 септ. 19:17 Куќи/Вили , Берово

Kukja vikendica куќа викендица

19 500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
09 авг. 12:46 Куќи/Вили , Берово

Se prodava kuka vo Pehcevo.

Број на соби: 6
Површина: 100
04 авг. 12:23 Куќи/Вили , Берово

Se iznajmuva kuka vo centarot na Berovo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
24 јул. 21:11 Куќи/Вили , Берово

Se iznjamuva vila vo Pehcevo na idealna lokacija

Број на соби: 3
Површина: 90
14 јун. 22:14 Куќи/Вили , Берово

Vila za odmor

Број на соби: 5
14 апр. 04:05 Куќи/Вили , Берово

Kuka Suvi Laki Center

135 000 ЕУР

Број на соби: 9
27 ноем. 12:08 Куќи/Вили , Берово

Vila za Nova godina

Број на соби: 5
08 ноем. 17:30 Куќи/Вили , Берово

SUTEREN KAT OD KUKA VO BEROVO

13 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
01 ноем. 11:40 Куќи/Вили , Берово

Se iznajmuva kuka od 86m2

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации