Македонски | Shqip | English |

Битола | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 11:05 ,

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 17:42 ,

Kuka vo jenimale

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 15:29 ,

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 12:33 ,

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
07 јул. 15:39 ,

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 јул. 18:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
06 јул. 18:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
06 јул. 08:38 ,

Dve kuki vo eden dvor od 160m2

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
29 јун. 13:59 ,

Postara kuka

43 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 150
23 јун. 19:30 ,

Parcela so 2 kuki vo Bitola

35 000 ЕУР

Број на соби: 1
19 јун. 17:38 ,

Kuka komplet namestena Bitola itno

42 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 140
15 јун. 18:16 ,

Sprat od kuka vo Bitola

33 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 80
10 јун. 14:08 ,

KUKA VO BITOLA POVOLNO

Број на соби: 4
Површина: 100
10 јун. 14:02 ,

KUKA VO CENTAR BITOLA

Број на соби: 5
Површина: 110
08 јун. 12:27 ,

Kuka vo Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 160
07 јун. 18:18 ,

Куќа во СТРОГ ЦЕНТАР на БИТОЛА

200 000 ЕУР

Број на соби: > 10
07 јун. 16:57 ,

Potkrovje

42 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 јун. 16:44 ,

Ekstra kuka so Letnikovec

Број на соби: 5
01 јун. 19:08 ,

Kuka na Bair

29 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
26 мај 14:22 ,

Kuka 210m2 vo Bitola moze zamena

80 000 ЕУР

Број на соби: 1
21 мај 21:37 ,

Kuka Bukovo

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 70
21 мај 18:36 ,

dve kujki vo Bitola

70 000 МКД

Број на соби: 4
Површина: 160
21 мај 10:26 ,

Sprat od Kuka od 96m2 vo Bitola

34 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
17 мај 19:20 ,

Kuka vo centar park Stiv Naumov

40 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 110
Кон почеток