Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 мај 14:21
Линк
Куќи/Вили , Битола

Imot vo Bitola na ulica Solunska

Број на соби: 3

Вчера 17:35 Куќи/Вили , Битола

Se prodava ul Car Samoil Bitola

110 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
Вчера 12:50 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Brusnicka naselba

Број на соби: > 10
31 мај 11:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

Gorno Orizari planska kuka so dva stana

65 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 140
30 мај 19:31 Куќи/Вили , Битола

Kuka novogradba vo Centar na Bitola

220 000 ЕУР

Број на соби: 6
29 мај 12:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

At Pazar se izdava opremen kat so terasa i dvor

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
26 мај 14:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

Apartmani Bitola

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
25 мај 14:21 Куќи/Вили , Битола

Imot vo Bitola na ulica Solunska

Број на соби: 3
25 мај 10:54 Куќи/Вили , Битола

Vikend kuka vo s.Trnovo

10 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
24 мај 20:18
Линк
Куќи/Вили , Битола

Se izdava sprat od kukja kaj cinarot

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
22 мај 21:15 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo Centarot na Bitola

42 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
21 мај 12:13 Куќи/Вили , Битола

Nova kuka vo Magarevo Pelister

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 120
17 мај 12:25 Куќи/Вили , Битола

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

Број на соби: 6
Површина: 110
16 мај 07:15 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo centar 94 m2

Број на соби: 4
13 мај 11:22 Куќи/Вили , Битола

Kuka deloven prostor plostad Magnolija Bitola

108 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 170
12 мај 10:47 Куќи/Вили , Битола

Nov sprat od kuka 90m2 so poseben vlez kaj saat kulata

Број на соби: 4
Површина: 90
07 мај 07:37 Куќи/Вили , Битола

Namestena vseliva opremena kuka so ploci na 1.5km od Centar

54 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
05 мај 16:37 Куќи/Вили , Битола

Se izdava kuka nad O.U. Todor Angelevski

Број на соби: 2,5
01 мај 08:31 Куќи/Вили , Битола

Kuka so deloven prostor

Број на соби: 8
28 апр. 23:19 Куќи/Вили , Битола

Se prodava

Број на соби: 5
25 апр. 18:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

Centar kuka so dvor i garaza

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
22 апр. 21:19 Куќи/Вили , Битола

Kuka nova Bitola

Број на соби: 8
15 апр. 21:18 Куќи/Вили , Битола

Kuka Do Saat kulata-Centar.Najatraktivna lokacija

65 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
06 апр. 23:42 Куќи/Вили , Битола

КУЌА ВО С.БИСТРИЦА

150 000 ЕУР

Број на соби: 10
02 апр. 10:57 Куќи/Вили , Битола

Se prodava kuca karsi bolnica

60 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
29 мар. 09:08 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

Kuka so dvor

Број на соби: 4
Површина: 70
28 мар. 21:56 Куќи/Вили , Битола

Kuka na dva sprata

55 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 170
15 мар. 13:24 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo blizina na ucilisteto Stiv Naumov

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 мар. 13:25 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo nas.Streliste Bitola

Број на соби: 10
14 мар. 21:24 Куќи/Вили , Битола

Kvalitetna kuka vo centarot na ul.Solunska itno

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 мар. 14:40 Куќи/Вили , Битола

Se izdava kuka nad O.U. Todor Angelevski

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации