Македонски | Shqip | English |
25 ноем. 16:14 Куќи/Вили , Дебар

Shtepi

Број на соби: 9
17 авг. 09:31 Куќи/Вили , Дебар

Kuka vo Debar

43 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
02 дек. 14:09 Куќи/Вили , Дебар

Se izdava vila Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
30 окт. 21:29 Куќи/Вили , Дебар

Vila vo Mavrovo

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
19 дек. 00:01 Куќи/Вили , Дебар

Shtepi ne qender Debar

Број на соби: 2,5
13 септ. 12:15 Куќи/Вили , Дебар

Shtepi prej 616m2 ne Debar

200 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 10
Кон почеток