Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Делчево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 јун. 00:07 ,

Kuka vo Delcevo

60 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: > 10
29 ноем. 20:57 ,

Kuka vo centarot na Delcevo

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
28 ноем. 20:14 ,

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
04 окт. 17:30 ,

Kuka vo Delcevo

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 септ. 01:29 ,

Nova kuka

149 000 ЕУР

Број на соби: 8
16 мај 13:06 ,

Kuka

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
04 фев. 03:17 ,

Se proda a

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 40
04 јул. 22:07 ,

Куќа во Делчево | Kuka vo Delcevo

155 000 ЕУР

Број на соби: 8
30 септ. 00:41 ,

Dukjan nasproti noiot pazar

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 20
13 авг. 11:02 ,

Kuka vo selo Petrovo

9 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 јун. 15:25 ,

Kuka vo Makedonska Kamenica s. SASA

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
27 мај 06:50 ,

Kuka 72m2 sprat

Број на соби: 4
02 дек. 11:07 ,

Stara kuka vo centarot na Delcevo

Број на соби: 4
Површина: 100
19 ноем. 20:15 ,

Kuka vo Delcevo itno

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
12 мар. 17:54 ,

KUKA VO DELCEVO

Број на соби: 4
09 фев. 19:12 ,

KUKA VO MAKEDONSKA KAMENICA

Број на соби: 8
08 ноем. 19:32 ,

Kuka vo M Kamenica

Број на соби: 8
Површина: 130
07 септ. 19:37 ,

Kuka vo Makedonska Kamenica

Број на соби: 8
Површина: 130
12 авг. 02:08 ,

Kuka vo M Kamenica

Број на соби: 8
Површина: 130
11 авг. 20:59 ,

Kuka vo Makedonski Kamenica

Број на соби: 8
Површина: 130
29 јул. 09:34 ,

Kuka vo naselba Svegorska Reka

Број на соби: 9
Површина: 200
19 јул. 21:32 ,

Kuka vo Makedonska Kamenica

Број на соби: 6
05 мај 20:14 ,

Kuka so dvorno mesto

Број на соби: 3
Површина: 60
22 апр. 22:39 ,

Kuka vo Delcevo ITNO

Број на соби: 8
Површина: 110
18 авг. 20:36 ,

Kuka od 380m2 vo Delcevo

70 000 ЕУР

Број на соби: 10
16 авг. 11:41 ,

KUKA VO DELCEVO

Број на соби: > 10
11 авг. 13:49 ,

Kuka vo Milkovo brdo

Број на соби: 10
23 јул. 21:59 ,

Kuka od 300m2 vo Delcevo

80 000 ЕУР

Број на соби: 9
19 јун. 23:52 ,

Kuka karabina nova gradba od 120m2 Delcevo

Број на соби: > 10
Површина: 120
15 мај 22:35 ,

Kuka novagradba od 120m2 vo Delcevo

Број на соби: > 10
Површина: 120
29 апр. 11:27 ,

Kuka od 100m2 vo Delcevo

Број на соби: 4
Површина: 100
11 апр. 20:44 ,

Kuka vo Delcevo

Број на соби: > 10
09 ноем. 19:50 ,

Kuka vo Delcevo

Број на соби: 9
03 ноем. 20:03 ,

Kuka vo Delcevo Golacka 21

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 септ. 11:14 ,

KUKA VO MAKEDONSKA KAMENICA

Број на соби: > 10
03 авг. 14:26 ,

DELOVEN STANBEN OBJEKT VO DELCEVO

Број на соби: > 10
14 јун. 11:55 ,

Kuka od 240m2 vo Delcevo

Број на соби: 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации