Македонски | Shqip | English |

Богданци | Живеалишта | Куќи/Вили

20 јан. 17:20 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
10 окт. 15:06 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 3
Површина: 120
16 мар. 23:02 , ,

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 6
26 јан. 12:27 , ,

Karabina vo Bogdanci

Број на соби: 6
Површина: 200
19 јул. 13:41 , ,

Kuka vo Stojakovo

Број на соби: 4
Површина: 100
17 јул. 17:03 , ,

KUKA 100m2 VO BOGDANCI

Број на соби: 6
Површина: 100
17 дек. 06:19 , ,

Kuka od 120m2 vo Bogdanci

Број на соби: 6
Површина: 120
14 дек. 02:05 , ,

Kuka so golem dvor vo Bogdanci

15 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
24 јун. 18:41 , ,

Kuka od 135m2 vo Bogdanci

Број на соби: 5
18 мар. 20:19 , ,

Kuka od 150m2 vo Gevgelija

Број на соби: 5
Површина: 150
17 фев. 19:08 , ,

Kuka 150m2 vednas vseliva vo Bogdanci

Број на соби: 5
Површина: 150


Кон почеток