Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 мај 18:23
Link:
,

Shtepia Gostivar

Број на соби: 8
15 мар. 20:50
Link:
,

Shitet Shtepia prej 550-m2 160.000-eu

160 000 ЕУР

Број на соби: 3

18 мај 13:41
Link:
,

Shtepi prej 180m2 ne Gostivar

Број на соби: 5
Површина: 180
15 мај 12:52 , ,

Mavrovo Kira apartments

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
13 мај 18:23
Link:
,

Shtepia Gostivar

Број на соби: 8
13 мај 03:06 , ,

Vikendica vo Mavrovo

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
28 апр. 13:47 ,

Kukja od 400m2

118 000 ЕУР

Број на соби: 6
27 апр. 19:21 , ,

Vikend kuka na prekrasna lokacija Mavrovo

78 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 апр. 15:10 ,

Shtepi 354m2 Gostivar afer si Te ETC

220 000 ЕУР

Број на соби: 8
12 апр. 12:46 ,

Shtepia prej 800m2 Gostivar Leska

440 000 ЕУР

Број на соби: 8
16 мар. 09:57 ,

SHITET SHTEPIA PREJ 232 m2

220 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 мар. 09:30 ,

Agencija za nedviznosti Ali Baba

Број на соби: 4
Површина: 120
16 мар. 09:28 ,

Shtepia prej 450m2 Mlaki

140 000 ЕУР

Број на соби: 5
16 мар. 08:48 ,

Shtepia 320m2

Број на соби: 6
15 мар. 21:26 ,

SHITET SHTEPIA PREJ 200 m2

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
15 мар. 21:14 ,

ALI BABA EMLAKCi

Број на соби: 3
15 мар. 21:05 ,

SHITET SHTEPIA PREJ 370 m2

220 000 ЕУР

Број на соби: 6

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации