Македонски | Shqip | English |

Гостивар | Живеалишта | Куќи/Вили


Денес 22:08 ,

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:48 ,

Shtepia

Број на соби: 6
Вчера 14:17 , ,

Vila od 120m2 vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
26 фев. 22:25 ,

Kukal so dvor od 700m2

149 000 ЕУР

Број на соби: 7
10 фев. 20:31 ,

Kuka vo Gostivar

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
02 фев. 11:51 ,

SHTEPIA PITARNIC PREJ 381m2

155 000 ЕУР

Број на соби: 6
01 фев. 15:01 ,

Se izdava vila vo Mavrovo

80 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
19 јан. 13:13 , ,

Se izdava vila vo Mavrovo

80 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
11 јан. 18:37 , ,

SE IZNAJMUVA VILA VO MAVROVO

Број на соби: 4
Површина: 180
07 јан. 11:57 ,

SHTEPIA PREJ 337-m2 LESKA

149 000 ЕУР

Број на соби: 4
25 дек. 11:46 ,

Kuka vo Gostivar

Број на соби: 7
23 дек. 22:32 ,

SHTEPIA PREJ 687m2 6 ZON

220 000 ЕУР

Број на соби: 6
23 дек. 14:11 , ,

Se iznajmuva vikendica vo mavrovo

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
Површина: 80
16 дек. 17:31 ,

Se izdava vikendica vo Mavrovo

Број на соби: 3
16 дек. 17:15 , ,

Se iznajmuva vikendica za Nova Godina vo Mavrovo

80 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
13 дек. 22:44 , ,

Top Vila 2018 Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
11 дек. 18:04 ,

SHTEPIA PREJ 300-m2

135 000 ЕУР

Број на соби: 5
Кон почеток