Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mavrovo,по категорија Куќи/Вили,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mavrovo | Сите | Куќи/Вили | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 јун. 09:57 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Vikendica vo Mavrovo

145 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
31 мај 13:03 Куќи/Вили , Гостивар

Vila od 457m2 vo Mavrovo

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 мај 21:08 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se izdava vikendica vo s.Nikiforovo Mavrovo

Број на соби: 5
Површина: 100
27 апр. 13:46 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Vikendica vo Mavrovo

Број на соби: 3,5
04 апр. 14:41 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se izdava vila vo Mavrovo

Број на соби: 3,5
Површина: 100
09 мар. 18:38 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Apartmani vo Mavrovo

Број на соби: 2
07 мар. 11:37 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

IZNAJMUVANJE SOBI

Број на соби: 4
Површина: 100
12 фев. 23:19 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

75 ЕУР / дневно

Број на соби: 8
10 фев. 18:26 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se izdava stan

Број на соби: 1,5
07 фев. 21:11 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Villa Lux 2

Број на соби: 3
Површина: 180
01 фев. 12:57 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Kuka vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 130
23 јан. 12:46 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Villa Lux 3

Број на соби: 6
20 јан. 15:06 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Vila Emja

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
04 јан. 16:19 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

VIKEND KUKJA VO SELO MAVROVO

Број на соби: 6
Површина: 200
19 дек. 08:58 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Apartman vo Leunovo

Број на соби: 1,5
09 дек. 08:11 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Stanovi vo Mavrovo

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
26 ноем. 07:59 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

se izdava vikendica vo s.Nikiforovo Mavrovo

Број на соби: 5
Површина: 100
23 окт. 23:15 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se izdava vila vo Mavrovo

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
Површина: 100
13 окт. 18:45 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Mavrovo Kira apartments

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
25 јул. 10:08 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Vila vo Mavrovo

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
28 јан. 07:55 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Villa Mavrovi Anovi

60 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 150
12 јан. 19:29 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Vila Jelena Mavrovo

Број на соби: 5
04 јан. 15:27 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
30 ноем. 00:34 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se izdava vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
29 ноем. 22:56 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se izdava vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 170
11 авг. 19:18 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se Izdava Vikendica

Број на соби: 4
Површина: 60
14 јун. 23:18 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se iznamjuva Vila vo Mavrovo

65 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
02 јун. 02:00 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo od 350m2

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 8
22 мај 10:00 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Vila vo Mavrovo od 410m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
27 апр. 03:36 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Vikendica

7 ЕУР

Број на соби: 4
22 апр. 22:04 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se izdava vikendica vo Mavrovo

Број на соби: 5
Површина: 200
19 мар. 12:36 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Vila Luna Mavrovo

Број на соби: 5
Површина: 180
12 мар. 13:58 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se izdava vila vo Mavrovo od 170m2

Број на соби: 4
Површина: 170
05 мар. 16:55 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se iznajmuva renovirana vikendicka-Mavrovo

90 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
13 фев. 01:43 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

iznajmuvam vikendica

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
12 фев. 14:40 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Se iznajmuva vikendica od 90m2 vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 90

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување mavrovo | Сите | Куќи/Вили | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

mavrovo mavrovo mavrovo mavrovo Mavrovo mavrovo Mavrovo mavrovo Mavrovo mavrovo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации