Македонски | Shqip | English |

mavrovo | Гостивар | Живеалишта | Куќи/Вили

13 јан. 23:53 ,

Plac od 337m2 vo Leunovo Mavrovo

Број на соби: 5
27 дек. 16:51 , ,

MAVROVO PLAC 1700m2 ZA GRADBA NA HOTEL MOTEL BUNGALOVI

Број на соби: 5
Површина: 170
27 дек. 15:29 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
26 дек. 16:29 , ,

Se iznamjuva Vila za Nova Godina

150 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
26 дек. 05:38 , ,

Se izdava vikendica

Број на соби: 5
Површина: 200
20 дек. 17:26 , ,

Vila Luna Mavrovo

Број на соби: 5
Површина: 180
16 ноем. 20:18 , ,

vila luna mavrovo

1 МКД / дневно

Број на соби: 5
16 дек. 17:31 ,

Se izdava vikendica vo Mavrovo

Број на соби: 3
16 дек. 17:15 , ,

Se iznajmuva vikendica za Nova Godina vo Mavrovo

80 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
02 дек. 09:22 , ,

Se izdava vikendica 100m2 vo Mavrovo

Број на соби: 3
Површина: 100
16 ноем. 15:41 ,

Se iznajmuva vikendicka vo Mavrovo

90 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 100
10 ноем. 20:21 , ,

LUX VILA ZA NOVOGODISNI PRAZNICI MAVROVO

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
23 окт. 18:32 ,

Se izdavaat sobi i apartmani vo selo Mavrovo

Број на соби: 5
Површина: 140
08 јун. 16:55 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
03 апр. 02:02 , ,

SE IZNAJMUVA VILA VO MAVROVO SO PREKRASEN POGLED

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
16 јан. 00:42 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

120 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
19 ноем. 13:21 , ,

Villa Jeti

60 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 100
30 јун. 15:23 , ,

Vila kuka vo Mavrovo

Број на соби: 2,5
10 јан. 11:59 , ,

SE IZDAVA VIKEND KUKA VO S.MAVROVO

Број на соби: 3,5
Површина: 90
18 дек. 02:32 ,

Kuka renovirana na glavna ulica

Број на соби: 6
02 дек. 18:41 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

Број на соби: 3
13 ноем. 22:34 , ,

Se izdava vikendica za nova godina vo Mavrovo

Број на соби: 3
Површина: 80
29 септ. 13:41 , ,

Kuka vo Mavrovo

Број на соби: > 10
09 септ. 09:24 ,

Vikendica vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 100


Кон почеток