Македонски | Shqip | English |
Денес 11:53 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
Површина: 180
Вчера 20:43 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 5
Површина: 110
05 дек. 00:41 Куќи/Вили , Кичево

Kuka od 110m2 vo Strog Centar Kicevo

Број на соби: > 10
Површина: 130
23 ноем. 17:48 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo na odlicna lokacija

Број на соби: 9
Површина: 100
19 окт. 23:52 Куќи/Вили , Кичево

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR ME QIRA POD KIRIJA

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
19 окт. 11:51 Куќи/Вили , Кичево , Другово

Kuka vo Drugovo

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Кон почеток