Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kuka,по категорија Куќи/Вили,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kuka | Сите | Куќи/Вили | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 ноем. 13:50 Куќи/Вили , Кичево , Другово

Kuka vo Drugovo

25 000 ЕУР

16 окт. 14:32 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka vo nas. Gorica

Број на соби: 8
14 окт. 19:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka nad kasarna

Број на соби: 10
08 окт. 20:30 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo strog centar Kicevo

Број на соби: > 10
02 окт. 09:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka vo selo Rastani do crkva

80 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
08 септ. 11:19 Куќи/Вили , Кичево

Stara kuka vo Centar so dvorno mesto 354m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
30 авг. 19:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

KUKA I DELOVEN OBJEKT

Број на соби: 10
11 авг. 12:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka so deloven prostor

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
07 авг. 23:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka so dva placa vo Kicevo

Број на соби: 1
Површина: 100
07 авг. 23:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka so tri placa

Број на соби: 8
Површина: 180
07 авг. 23:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo naselba Deveana

Број на соби: 6
07 авг. 23:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka karabina i plac so 850m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
07 авг. 15:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka vo Ivanidol

Број на соби: 10
07 авг. 15:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka zad Arabela

Број на соби: 10
06 јул. 09:54 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Centarot na grad Kicevo

95 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 170
05 јул. 22:12 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka nad Zeleznicka stanica

72 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 јун. 21:08 Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka na atraktivna lokacija do gradski pazar

Број на соби: 8
15 јун. 12:31 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 6
12 апр. 07:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka so dukani

Број на соби: 8
11 апр. 07:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo s. Arangjel so imot 30.000m2

Број на соби: 8
Површина: 120
12 мар. 21:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka so dvorno mesto od 741m2

135 000 ЕУР

Број на соби: > 10
21 фев. 10:23 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo centarot na Kicevo

Број на соби: > 10
26 дек. 15:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka nad stanica

Број на соби: 9
Површина: 120
26 дек. 15:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Luksuzni kuki vo Centar

Број на соби: 10
26 дек. 14:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Ekskluzivna kuka na mirna lokacija vo Kicevo

Број на соби: 10
Површина: 100
26 дек. 14:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo strog centar

Број на соби: 9
Површина: 200
24 дек. 01:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo strog Centar

Број на соби: 6
07 дек. 08:34 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: > 10
21 ноем. 18:03 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo centarot na Kicevo

270 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 окт. 18:34 Куќи/Вили , Кичево

Se prodava kuka

Број на соби: 6
27 септ. 12:43 Куќи/Вили , Кичево

Prizemje pola kuka nasproti Strafara do Zito market

450 ЕУР

Број на соби: 4
01 авг. 15:53 Куќи/Вили , Кичево , Другово

Се продава куќа во Србјани * Se prodava kuka vo Srbjani

Број на соби: 3,5
Површина: 80
30 јул. 19:02 Куќи/Вили , Кичево

Se prodava kuka vo naselba Deveana

9 ЕУР

Број на соби: 8
14 јул. 12:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Nova kuka karabina 950m2

Број на соби: 8
14 јул. 12:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo nas.Ivandol

27 000 ЕУР

Број на соби: 4
14 јул. 12:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo naselba Pasino

Број на соби: 6
14 јул. 12:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo naselba Devena

51 000 ЕУР

Број на соби: 8
14 јул. 12:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka na raskrsnica vo Kicevo

86 500 ЕУР

Број на соби: 8
11 јул. 00:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Кичево

Kuka nad Kasarna vo Kicevo

Број на соби: 10
07 јул. 21:03 Куќи/Вили , Кичево

Se prodava

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kuka | Сите | Куќи/Вили | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации