Македонски | Shqip | English |
Вчера 18:56 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
30 окт. 09:29 Куќи/Вили , Кочани

ITNO nova kuka vo strogiot centar

Број на соби: 8
Површина: 200
06 окт. 18:01 Куќи/Вили , Кочани

Кuka so dvorno mesto 600m2

Број на соби: 5
06 окт. 14:04 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo centar na Kocani

36 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 септ. 15:43 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 9
16 авг. 10:41 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 4
14 авг. 13:58 Куќи/Вили , Кочани

1/2 od kuka vo Kocani

38 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 авг. 13:18 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 авг. 21:25 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vednas vseliva vo Kocani

Број на соби: 4
14 јул. 23:14 Куќи/Вили , Кочани

Kuka od 180m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 180
12 јул. 15:00 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Strisani

Број на соби: 4
20 јун. 19:40 Куќи/Вили , Кочани

Kuka vo Kocani

Број на соби: 4
14 јун. 14:29 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI

Број на соби: 7
Површина: 200
10 јун. 20:38 Куќи/Вили , Кочани

OPREMEN SPRAT OD KUKJA

Број на соби: 6
Површина: 150
21 мај 23:28 Куќи/Вили , Кочани

VIKENDICA VO KOCANI

35 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
12 мај 08:08 Куќи/Вили , Кочани

Kukja karabina

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
04 мај 18:15 Куќи/Вили , Кочани

Se iznajmuva sprat od kuka 50m2

Број на соби: 3
Површина: 50
13 апр. 21:22 Куќи/Вили , Кочани

KUKA ОД 510м2 POVOLNО

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 фев. 19:47 Куќи/Вили , Кочани , Македонска Каменица

Kuka vo Makedonska Kamenica

37 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
11 фев. 15:53 Куќи/Вили , Кочани

Vednas vseliva kuka

Број на соби: 10
Површина: 160
Кон почеток