Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:03 ,

Kuka vo s.Tabanovce

Број на соби: 3
Вчера 18:07 ,

Shtepi ne Kumanove

115 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 јун. 18:28 ,

Shtepi ne Kumanove

115 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 јун. 13:29 ,

Kuka od 100m2 vo Kumanovo

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
23 јун. 00:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
22 јун. 22:49 ,

Shitet shtepia

80 000 ЕУР

Број на соби: 7
22 јун. 11:52 ,

Kuka vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
22 јун. 09:10 ,

Kuka vo Kumanovo

100 ЕУР

Број на соби: 10
22 јун. 08:39 ,

Kuka vo centarot na gradot

Број на соби: 10
Површина: 200
21 јун. 18:55 ,

Kuka vo Kumanovo

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10
21 јун. 18:55 ,

Kuka vo naselba Babin Dol

95 000 ЕУР

Број на соби: 5
08 јун. 17:15 ,

Се продава стан

Број на соби: 4
Површина: 100
05 јун. 16:53 ,

Kukja vo naselba Goce Delcev

Број на соби: > 10
04 јун. 13:42 ,

Kuka vo Kumanovo od 278m2

97 500 ЕУР

Број на соби: 7
03 јун. 14:20 ,

Kuka vo naselba Babin dol

95 000 ЕУР

Број на соби: 5
03 јун. 14:19 ,

Kuka vo centarot na Kumanovo

Број на соби: 7
01 јун. 07:41 ,

Kuka vo selo Ljubodrag Kumanovsko

Број на соби: 4
Површина: 80
29 мај 16:38 ,

Kuka na najdobra lokacija

Број на соби: 8
27 мај 10:21 ,

Kuka vo Babin Dol od 83m2

Број на соби: 3
16 мај 02:11 ,

SE PRODAVA KUCA POSLE BABIN DOL

25 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 150
14 мај 18:28 ,

Kuka vo centarot na Kumanovo

62 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
14 мај 11:48 ,

Kuka posle Babin Dol od 150m2

25 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 150
11 мај 16:26 ,

Ekstra kuka na ul.Treta Makedonska

150 МКД

Број на соби: 6
Површина: 140

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации