Македонски | Shqip | English |

Куманово | Живеалишта | Куќи/Вили

06 авг. 21:31
Линк
,

Kukja vo blizina na Zelen Pazar

Број на соби: 9
Површина: 200

Денес 11:34 ,

Kuka od 200m2 so dvor vo Kumanovo

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 00:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 20:52 ,

Shtepia ne Bedinje

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
Вчера 11:52 ,

Kuka vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 09:10 ,

KUKA VO KUMANOVO

100 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 08:39 ,

KUKA VO CENTAR NA GRADOT

Број на соби: 10
Површина: 200
13 авг. 20:03 ,

Kuka vo s Tabanovce

Број на соби: 3
13 авг. 18:26 ,

Kuka vo Gladno polje

115 000 ЕУР

Број на соби: 10
13 авг. 12:20 ,

Kuka placovi i niva

Број на соби: 3
10 авг. 13:53 ,

Kuka so ovostarnik

Број на соби: 4
Површина: 120
06 авг. 21:51 ,

Kuka vo naselba Goce Delcev vo Kumanovo

Број на соби: > 10
06 авг. 21:31 ,

Kukja vo blizina na Zelen Pazar

Број на соби: 9
Површина: 200
04 авг. 11:35 , ,

Shtepija 100m2

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
03 авг. 18:28 ,

Се продава куќа итно

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
31 јул. 12:01 ,

Kuka vo naselba Babin Dol

Број на соби: > 10
26 јул. 18:38 ,

Kuka od 290m2 NAMALENA CENA

Број на соби: 8
25 јул. 16:25 ,

Kuka od 200m2 vo Kumanovo

120 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
24 јул. 15:08 ,

Kuka so dvorno mesto vo Kumanovo

Број на соби: 7
11 јул. 17:05 ,

Kuka sproti gimnazijata Sami Frasheri

Број на соби: 10
26 јун. 21:05 ,

Kuka vo Kumanovo

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
25 јун. 16:23 ,

KUKA NAD SOKOLANA

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
Кон почеток