Македонски | Shqip | English |

Куманово | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 23:31 ,

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 17:02 ,

Kuka vo blizina na Zelen Pazar

Број на соби: 9
Површина: 200
Вчера 10:52 ,

Kuka vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 08:10 ,

KUKA VO KUMANOVO

100 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 07:39 ,

KUKA VO CENTAR NA GRADOT

Број на соби: 10
Површина: 200
23 ноем. 19:03 ,

Kuka vo s Tabanovce

Број на соби: 3
23 ноем. 18:13 ,

Kuka nad SOKOLANA

15 ЕУР

Број на соби: 8
23 ноем. 17:26 ,

Kuka vo Gladno polje

115 000 ЕУР

Број на соби: 10
23 ноем. 10:07 ,

KUKA I PLAC VO KUMANOVO

Број на соби: 7
22 ноем. 12:28 ,

KUKA NAD SOKOLANA

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
21 ноем. 13:07 ,

Куќа во строг центар

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
11 ноем. 10:46 ,

KUKA DO ZELEN PAZAR

Број на соби: 9
Површина: 200
05 ноем. 12:24 ,

Kuka vo naselba Goce Delcev vo Kumanovo

Број на соби: > 10
29 окт. 23:19 ,

Se prodava

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
21 окт. 20:45 ,

Kuka vo Kumanovo

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 окт. 20:10 ,

shporet 5

1 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
19 окт. 02:03 ,

shporet 5

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
14 окт. 13:32 ,

Kuka vo Kumanovo 108m2

29 000 ЕУР

Број на соби: 4
07 окт. 02:51 ,

Kuka vo Kumanovo

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 септ. 10:59 ,

Kuka vo Kumanovo

200 000 ЕУР

Број на соби: > 10
20 септ. 18:22 ,

KUKA VO NASELBA KARPOS

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
07 септ. 22:20 ,

KUKA NA DOBRA LOKACIJA

Број на соби: 8
28 авг. 21:55 ,

Shitet Shtepia ne Bedinje

115 000 ЕУР

Број на соби: 7
24 авг. 11:39 ,

Kuka od 290m2 NAMALENA CENA

Број на соби: 8


Кон почеток