Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kuki,по категорија Куќи/Вили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kuki | Сите | Куќи/Вили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 окт. 23:52 Куќи/Вили , Куманово

Dve kuki vo centar na Kumanovo

Број на соби: 4
Површина: 200
02 јан. 19:02 Куќи/Вили , Куманово

Dve kuki vo Kumanovo

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
29 авг. 17:13 Куќи/Вили , Куманово

Dve kuki stara i nova

Број на соби: 5
Површина: 150
24 фев. 16:43 Куќи/Вили , Куманово

Plac so dve kuci na Zeleznicka Stanica

Број на соби: 6
Површина: 120
12 фев. 08:50 Куќи/Вили , Куманово

SE PRODAVAAT DVE KUKI VO KUMANOVO

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
10 фев. 18:51 Куќи/Вили , Куманово

Kuki so dvor i dukan

83 000 ЕУР

Број на соби: 8
25 окт. 12:38 Куќи/Вили , Куманово

Dve kuki stara i nova cena po dogovor

Број на соби: 5
Површина: 150
04 авг. 01:20 Куќи/Вили , Куманово

Plac so dve kuci na Zeleznicka Stanica

Број на соби: 6
Површина: 120
06 апр. 00:15 Куќи/Вили , Куманово

Kuki so dvorno mesto i dukan

79 000 ЕУР

Број на соби: 8
17 мар. 14:46 Куќи/Вили , Куманово

Kuki so dvorno mesto i dukan

90 000 ЕУР

Број на соби: 8
24 фев. 14:12 Куќи/Вили , Куманово

Dve kuki na privlecna lokacija vo Kumanovo

Број на соби: 3
Површина: 200
11 ноем. 22:51 Куќи/Вили , Куманово

Dve kuki vo blizina na zeleniot pazar

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
15 окт. 22:06 Куќи/Вили , Куманово

Dve kuki blisku do bolnica

Број на соби: 4
Површина: 180
24 мар. 21:58 Куќи/Вили , Куманово

Bavca so dve kuki vo Bedinje

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
13 авг. 17:19 Куќи/Вили , Куманово

Dve kuki od 305m2 vo Kumanovo

110 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
12 мар. 00:29 Куќи/Вили , Крива Паланка

KOMPLEKS VO PLANINA SELO PKLISTE

Број на соби: 10
Површина: 200
20 фев. 01:43 Куќи/Вили , Куманово

Dve kuki so dvorno mesto i dukan

100 000 ЕУР

Број на соби: 8

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kuki | Сите | Куќи/Вили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Kuki Kuki Kuki Kuki kuki kuki Kuki Kukiste kuki Kuki

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации