Македонски | Shqip | English |

Неготино | Живеалишта | Куќи/Вили

03 јул. 18:38 ,

Prizemje od kuka vo Negotino

Број на соби: 5
31 дек. 16:29 ,

KUKJA VO NEPOSREDNA BLIZINA NA CENTAROT

Број на соби: 9
Површина: 120
31 окт. 22:12 ,

Kuka vo Negotino

62 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 јул. 18:01 ,

Kuka vo Demir Kapija

Број на соби: 4
Површина: 180
28 мар. 18:46 ,

Kuka vo Negotino na odlicna lokacija

Број на соби: 6
02 окт. 23:23 ,

KUKA VO NEGOTINO

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 окт. 13:35 ,

Kuka vo centar

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 150
13 септ. 17:20 ,

2 KUKI NA PLAC OD 610m2 VO DEMIR KAPIJA

150 000 ЕУР

Број на соби: > 10
25 јул. 11:28 ,

Se iznajmuva sprat od kuka vo naselba Zdanec

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
20 јул. 10:21 ,

Kuka od 200m2 vo Negotino

Број на соби: 6
Површина: 200
27 мај 16:34 ,

Kuka vo Demir Kapija

Број на соби: 4
Површина: 80
17 апр. 11:49 ,

Se izdava kompletno namesten sprat

Број на соби: 5
Површина: 120
16 јан. 13:34 ,

Kuka od 70m2 vo Negotino

Број на соби: 4
Површина: 70
15 дек. 21:42 ,

Kuka vo Negotino

Број на соби: 4
Површина: 200
14 дек. 16:22 ,

Kuka vo s Vojsanci

Број на соби: 4
Површина: 200
08 дек. 02:52 ,

Dve kuki vo centarot na Negotino

120 000 ЕУР

Број на соби: > 10
18 окт. 17:58 ,

Kuka vo centarot na Negotino

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 септ. 17:55 ,

Kuka vo Demir Kapija

Број на соби: 3
03 септ. 21:27 ,

Kuka vo Negotino

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
26 јул. 23:35 ,

Vikendica vo selo Ciflik

Број на соби: 4
Површина: 120
19 јул. 18:01 ,

KUKA VO NEGOTINO NA 2 SPRATA

Број на соби: 8
Површина: 200
28 јун. 08:24 ,

Kuka vo Negotino

25 000 ЕУР

Број на соби: 7
26 јун. 18:43 ,

KOMPLETNO NAMESTENA KUKA MOZE I PRAZNA

24 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
22 јун. 13:18 ,

Kuka vo Negotino

Број на соби: 9
Површина: 100
19 јун. 09:08 ,

Kuka vo Negotino

25 000 ЕУР

Број на соби: 6
08 апр. 12:07 ,

Kuka vo centarot nasproti Sobranie

Број на соби: 5
Површина: 120
20 мар. 21:34 ,

Kuka vo Negotino

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
11 мар. 18:13 ,

Kuka vo Negotino

Број на соби: 8
Површина: 120
Кон почеток