Македонски | Shqip | English |

Stan | Неготино | Живеалишта | Куќи/Вили

25 јул. 11:28 ,

Se iznajmuva sprat od kuka vo naselba Zdanec

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130

  • Stan во категорија Куќи/Вили
  • stan во категорија Станови
  • stan во категорија Станови
  • Stan во категорија Станови
  • Stan во категорија Возила
  • stan centar во категорија Станови
  • stanovi во категорија Станови
  • Stan во категорија Оштетени возила (за делови)
  • stan cair во категорија Станови
  • Stan во категорија Станови

Кон почеток