Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 авг. 17:53
Link:
,

Apartman so Bazen

Број на соби: 2

12 авг. 12:23 Агенција за недвижности ,

Apartmani so pogled na Ohrid i Ohridsko ezero

1 600 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
12 авг. 10:17 ,

Apartmani Picioski pestani

Број на соби: 10
11 авг. 20:34 Агенција за недвижности ,

kuka 170м²

220 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 170
11 авг. 20:13 ,

Se izdava vikend kuka Bajam apartmani

Број на соби: 5
Површина: 200
08 авг. 19:56 ,

Apartmani Slavica i Marce

300 МКД / дневно

Број на соби: 1
05 авг. 13:04
Link:
,

Sobi vo Ohrid

400 МКД / дневно

Број на соби: 3
04 авг. 20:49 Агенција за недвижности ,

kuka 180m²

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
04 авг. 17:53 ,

Apartman so Bazen

Број на соби: 2
04 авг. 09:59 Агенција за недвижности ,

Agencija Juris kuka vo Ohrid

110 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
03 авг. 18:16 ,

Vila go star grad so pogled na ezero i gradina

50 МКД /

Број на соби: 2,5
Површина: 50
01 авг. 13:52 ,

Kuka vo ohrid

145 000 ЕУР

Број на соби: 7
30 јул. 11:29 ,

Apartmani B&B Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 50
30 јул. 11:26 ,

Apartmani B&B Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 50
30 јул. 11:26 ,

Apartmani B&B Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 50
30 јул. 01:56 ,

Kuka vo Ohrid

Број на соби: > 10
Површина: 160
26 јул. 20:32 Агенција за недвижности ,

kuka na kale

220 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
26 јул. 20:29 Агенција за недвижности ,

Vikend kuka

67 900 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
25 јул. 20:22 ,

Kuka vo Ljubanista mozna e i zamena

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
24 јул. 14:31 ,

Iznajmuvam golem apartman za povejke osobi

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 100
24 јул. 13:16 ,

Se iznajmuva vila Veljanoski

Број на соби: 2
Површина: 70
23 јул. 13:48 Агенција за недвижности ,

Imperija kuka so povrsina 160m2

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
23 јул. 13:48 Агенција за недвижности ,

kuka na prodazba

188 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации