Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Куќи/Вили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Куќи/Вили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


04 дек. 20:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija kuka na 7mi Noemvri centar,na 3 visini

300 000 ЕУР

Број на соби: 5
03 дек. 12:59 Куќи/Вили , Охрид

Se prodava / menuva selska kuka za vikendica

Број на соби: 4
29 ноем. 10:48 Куќи/Вили , Охрид

SE PRODAVA KUKA VO S.LJUBANISTA OHRID

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 ноем. 12:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija kuka Ljubanista 130m2 so dvor 357m2

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
24 ноем. 12:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija Kuka nas.Leskajca,123m2 so dvor

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 ноем. 15:01 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Ohrid

Број на соби: 5
17 ноем. 12:47 Куќи/Вили , Охрид

SE PRODAVA KUKA VO S.LJUBANISTA OHRID

65 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 ноем. 17:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija Kukja vo star del Ohrid,170m2 i dvor

130 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Површина: 170
11 окт. 19:10 Куќи/Вили , Охрид

SE PRODAVA KUKA VO OHRID KAJ CHINAROT

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
03 окт. 13:11 Куќи/Вили , Охрид

Se prodava Kuka vo Ohrid nasproti Ohridskata Bolnica

280 000 ЕУР

Број на соби: 6
16 септ. 14:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija kuka 150m2,plac i bavca po 300m2,Velgosti

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 септ. 06:04 Куќи/Вили , Охрид

Se Prodava Kukja Vo Ohrid na Ubava Lokacija .

95 500 ЕУР

Број на соби: 4
01 септ. 10:47 Куќи/Вили , Охрид

SE Prodava kukja

330 000 ЕУР

Број на соби: 7
31 авг. 20:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija nova kuka vo Velestovo 220m2 pogled

180 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 авг. 19:37 Куќи/Вили , Охрид

Se prodava kukja vo ohrid

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
30 авг. 18:50 Куќи/Вили , Охрид

Se prodava kukja vo ohrid

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
30 авг. 08:29 Куќи/Вили , Охрид

Kuka so pogled na ezero

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 јул. 14:37 Куќи/Вили , Охрид

Vila vo star del na Ohrid

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
16 јул. 11:30 Куќи/Вили , Охрид

Se Prodava Kukja Vo Ohrid na Ubava Lokacija .

99 500 ЕУР

Број на соби: 4
11 јул. 18:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Daljan 220m2

180 000 ЕУР

Број на соби: 6
20 јун. 19:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija Kuka vo nas .Baraki,,250m2,na dva kata

170 000 ЕУР

Број на соби: 8
19 јун. 20:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija nova kuka 117m2 dvor 700m2 karsi Park

150 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 170
05 јун. 09:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Nova kuka od 248m2 vo naselba Ezerski Lozja

260 000 ЕУР

Број на соби: 9
23 мај 10:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Last minute exlusive

1 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
22 мај 15:39 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Extra dupleks deloven

Број на соби: 2
14 мај 13:30 Куќи/Вили , Охрид

Kuka kaj Crnogorci Ohrid

165 000 ЕУР

Број на соби: 7
12 мај 09:08 Куќи/Вили , Охрид

House in the centar of Ohrid

400 000 ЕУР

Број на соби: 9
10 мај 17:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Varos vo blizina na Anticki teatar

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 мај 23:16 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo star grad

180 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
24 мар. 09:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Sanrajs kuka 150m2 vo Varos kaj Anticki Teatar

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
21 мар. 18:22 Куќи/Вили , Охрид

Se prodava kuka

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 190
15 мар. 14:06 Куќи/Вили , Охрид

Vila Kristijania

340 000 ЕУР

Број на соби: 7
09 мар. 18:55 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Nova nevseluvana kuka od 110m2 vo Leskoec Ohrid

80 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
Површина: 110
05 мар. 13:51 Куќи/Вили , Охрид

Se prodava kukja

170 000 ЕУР

Број на соби: > 10
14 фев. 18:23 Куќи/Вили , Охрид

Кuka vo centarot na Ohrid

245 000 ЕУР

Број на соби: > 10
08 фев. 18:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija kuka 120m2 vo Kosel i dvor 320m2

27 500 ЕУР

Број на соби: 4
10 јан. 19:25 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Leskoec

36 650 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
01 ноем. 18:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija Hotel na gradezna parcela 4412m2,prva linija

2 290 000 ЕУР

Број на соби: 10
22 окт. 20:29 Куќи/Вили , Охрид

KUKA BO KOSEL RENOVIRANA

50 000 ЕУР

Број на соби: 7
22 окт. 16:31 Куќи/Вили , Охрид

Se prodava Vila i Bisnis na 650 metri do Hotel Park

Број на соби: 10
17 окт. 18:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija kuka vo Pestani 70m2 so letna kujna

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
14 окт. 13:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija plac 450m2 so dve markici,Surgjun

80 000 ЕУР

Број на соби: 1
06 окт. 17:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija Kuka vo Leskoec,P+1,129m2,plus dvor

82 000 МКД

Број на соби: 4
02 окт. 17:06 Куќи/Вили , Охрид

Vila Kristijania

Број на соби: 7

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Куќи/Вили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации