Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Охрид

Охрид , 31

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор pestani,по категорија Куќи/Вили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: pestani | Сите | Куќи/Вили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 авг. 12:55 Куќи/Вили , Охрид

Apartmani Picioski pestani

Број на соби: 10
28 јул. 07:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Agencija Juris kuka vo Pestani

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
28 јун. 14:40 Куќи/Вили , Охрид

Villa Marija Pestani

Број на соби: > 10
07 јун. 17:18 Куќи/Вили , Охрид

Vila i apartmani vo Pestani 30m od ezero

Број на соби: 9
31 јан. 10:26 Куќи/Вили , Охрид

Vikend kuka vo Pestani 70m2 namestena

65 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 70
17 окт. 18:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija kuka vo Pestani 70m2 so letna kujna

65 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
04 окт. 12:13 Куќи/Вили , Охрид

Namestena vikend kuka vo Pestani 70m2

65 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 70
18 јул. 14:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Pestani na 30 metri od ezero i pogled

200 000 ЕУР

Број на соби: 1
16 јун. 11:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Pestani

135 000 ЕУР

Број на соби: 9
22 мај 22:37 Куќи/Вили , Охрид

Se izdava kuka vo Pestani

Број на соби: 5
Површина: 100
20 апр. 08:48 Куќи/Вили , Охрид

Apartmani vo Pestani

Број на соби: 10
Површина: 20
12 апр. 08:31 Куќи/Вили , Охрид

Villa Forest Paradise Pestani

200 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
22 мар. 08:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Pestani

250 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 170
16 авг. 13:42 Куќи/Вили , Охрид

Villa Marija Pestani

10 авг. 15:42 Куќи/Вили , Охрид

Vila so bazen vo Ohrid

350 000 ЕУР

Број на соби: 9
14 јул. 11:46 Куќи/Вили , Охрид

Se izdava kuka za leten prestoj vo Pestani

Број на соби: 4
19 мај 18:21 Куќи/Вили , Охрид

Apartmani vo Pestani na 30m od ezero

Број на соби: 5
Површина: 150
10 авг. 19:22 Куќи/Вили , Охрид

VILLA KLIMENT privatno smestuvanje vo Pestani

Број на соби: 6
07 јул. 13:05 Куќи/Вили , Охрид

Kuka za ziveenje

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
03 јул. 14:00 Куќи/Вили , Охрид

Apartmani ANMARIN Ohrid nas Elesec 1km do Pestani

Број на соби: 5
18 мар. 16:55 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Pestani Ohrid

Број на соби: 6
12 јул. 14:33 Куќи/Вили , Охрид

Apartmani Larum Pestani Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 40
11 јул. 23:42 Куќи/Вили , Охрид

Se izdavaat sobi vo Ohrid

Број на соби: 1
02 мај 15:06 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Pestani so tri golemi apartmani

159 500 ЕУР

Број на соби: 7
23 јул. 10:57 Куќи/Вили , Охрид

Apartmani Ohrid Pestani

Број на соби: 2
04 авг. 13:33 Куќи/Вили , Охрид

Kuka od 191m2 vo Ohrid

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
03 јун. 20:42 Куќи/Вили , Охрид

Наш-Ваш-Дом kuka vo Pestani 1080m2

Број на соби: 6
15 септ. 15:48 Куќи/Вили , Охрид

Наш-Ваш-Дом Kuka od 670m2 vo Pestani

Број на соби: 8
22 јан. 18:04 Куќи/Вили , Охрид

KUKA VO PESTANI

Број на соби: 9

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување pestani | Сите | Куќи/Вили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

pestani Pestani pestani Pestani pestani PESTANI Pestani Pestani Pestani pestani

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации