Македонски | Shqip | English |

Прилеп | Живеалишта | Куќи/Вили

Вчера 09:24
Link:
,

Kuka na ulica Lenin

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130

Денес 09:27 ,

Kuka vo Prilep Itno

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 23:18 ,

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9
Вчера 18:43 ,

Kuka vo centarot na Prilep

200 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 09:24 ,

Kuka na ulica Lenin

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
19 фев. 20:43 ,

Se izdava kuka

Број на соби: 3
19 фев. 13:03 ,

Kuka od 320m2 so legaliziran dukan

64 000 ЕУР

Број на соби: 6
19 фев. 11:18 ,

Dukan ood 188m2 vo Prilep

1 300 ЕУР

Број на соби: 4
18 фев. 23:51 ,

Kuka vo Prilep

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
18 фев. 21:21 ,

Kuka od 138m2 vo Prilep

Број на соби: 6
18 фев. 20:01 ,

SE IZDAVA KUKJA VO PRILEP

Број на соби: 6
18 фев. 17:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
11 фев. 08:56 ,

Postara kuka

Број на соби: 3
09 фев. 19:56 ,

Namestena kuka vikendica

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
22 јан. 07:23 ,

Se izdava kuka vo strogiot centar na prilep

Број на соби: 5
Површина: 120
14 јан. 12:13 ,

Kuka vo s Malo Konjari Prilep

Број на соби: 4
Површина: 100
10 јан. 16:26 ,

Kuka vo centar na Prilep

39 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 6
05 јан. 13:43 ,

Kuka vo Prilep

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 140
26 дек. 10:44 ,

Se izdava kuka vo tipskata naselba

Број на соби: 4
24 дек. 20:39 ,

KUKA VO PRILEP

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
19 дек. 10:52 ,

Se izdava sprat od kuka vo Prilep

Број на соби: 4
Површина: 100
18 дек. 08:23 ,

Kuka vo Prilep

105 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 дек. 22:01 ,

KUKA OD 180m2 VO PRILEP

Број на соби: 8
Површина: 180
05 дек. 19:35 ,

Kuka vo Prilep

30 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 дек. 05:06 ,

Kuka vo Trojaci Prilep

20 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
28 ноем. 20:43 ,

Se iznajmuva kuka vo centarot na Prilep

123 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
22 ноем. 12:29 ,

KUKA O PRILEP ITNO I POVOLNO

Број на соби: 5
20 ноем. 20:09 ,

Kuka od 283m2 vo Prilep

Број на соби: 4
16 ноем. 18:41 ,

Kuka so dva dukani vo centar Prilep

108 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 7
15 ноем. 21:32 ,

KUKA POVOLNO

Број на соби: 7
Површина: 140
26 окт. 15:46 ,

Se izdava sprat od kuka so sopstven vlez

Број на соби: 3
Површина: 60
20 окт. 19:04 ,

Se izdava kuka za kratok prestoj

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
16 окт. 12:59 ,

Kuka na Egejska 97B

Број на соби: > 10
09 окт. 22:15 ,

KUKA OD 150M2 POVOLNO

Број на соби: 8
Површина: 150
06 окт. 17:17 ,

Dvospratna kuka

Број на соби: 8
01 окт. 18:12 ,

Kuka prizemje i 2 sprata

Број на соби: 8
25 септ. 14:07 ,

Kuka vo blizina na centarot na Prilep

Број на соби: 8
Површина: 160
15 септ. 23:52 ,

Kuka vo Centarot na Prilep

Број на соби: 8
Површина: 120
14 септ. 13:18 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: > 10
02 септ. 17:29 ,

Se izdava namesten sprat od kuka

Број на соби: 4
Површина: 90
24 авг. 11:50 ,

Kuka vo Golemo Konjari

Број на соби: 8
Површина: 200
07 авг. 11:53 ,

ETNO KUKA VO CENTAR NA PRILEP

Број на соби: 3
06 авг. 08:09 ,

Kuka vo Prilep od 134m2

43 000 ЕУР

Број на соби: 6
04 авг. 22:59 ,

KUKA PRILEP POVOLNO

Број на соби: 8
Површина: 150
27 јул. 18:30 ,

Kuka vo centralno gradsko podracje

Број на соби: 3,5
25 јул. 12:40 ,

Kuka so dvor na mirna lokacija vo Centar

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Кон почеток