Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на куќи и вили на продажба на едно место по екстра цени!

Оваа категорија е идеална за секој оној кој што сака да разгледа или да објави огласи за продажба на куќи или на вили за продажба во Скопје и во останатите градови и туристички центри во Македонија со само еден клик!


Тука ќе можете да најдете куќи и вили охрид, вили во маврово, вили во берово, или пак да извршите продажба на куќи од секаков вид - луксузни куќи во скопје, викенд куќи, како и куќи со базен скопје и вон градот на лесен и навистина едноставен начин преку регистрирање на оглас!

19 септ. 14:36
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Илинден

Se prodava nova kuka 163m2 vo Jaka-Нова кука во Јака

600 ЕУР

Број на соби: 7
27 авг. 11:54
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Kuka nad Klinicki Centar Vodno Skopje

280 000 ЕУР

Број на соби: 8
Онлајн
Вчера 23:23
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Семејна куќа П+2ката од 250м2

500 000 ЕУР

Број на соби: 8

Денес 17:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Битола

Кuka od 170m2 dvor 110m2 garaza park Stiv Naumov

79 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 170
Денес 15:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

ATRAKTIVEN PLAC VODNO 1255 M2 !!!

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 14:30
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Kuka vo skopko Kale

Број на соби: 6
Површина: 180
Денес 10:27
Линк
Куќи/Вили , Струмица

SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA STRUMICA

115 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 23:23
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Семејна куќа П+2ката од 250м2

500 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 17:56 Куќи/Вили , Тетово

Се продава куќа во Тетово

Број на соби: 8
Вчера 17:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЧЕНТО

63 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
Онлајн
Вчера 15:33 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Dupleks so dvor vo Butel 1

72 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Вчера 15:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Se prodava vokendica 130m2 vo vikend naselba MORANE

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
Онлајн
26 септ. 21:20 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka 320m2 vo Vizbegovo

320 000 ЕУР

Број на соби: 7
26 септ. 18:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Nea Potidaja Halkidiki dvokatna mezoneta 65m2

95 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
26 септ. 18:55 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Gerakini Halkidiki mezonet 70m2

155 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
26 септ. 13:29 Куќи/Вили , Гостивар

Se prodava kuca vo centar, Gostivar!!!

Број на соби: 7
26 септ. 12:59 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Kuka od 211m2 na tri kata

Број на соби: > 10
26 септ. 12:59 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtëpi e pastër në Çair Çanka

38 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
25 септ. 20:20 Куќи/Вили , Гостивар

AGENCiONI PER SHIT BLERJE ALi BABA

Број на соби: 4
25 септ. 01:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

SAVIC PRODAVA KUKA VO MADZARI

92 000 ЕУР

Број на соби: 3
24 септ. 23:54 Куќи/Вили , Гостивар

Kuka so plac od 450 m2

240 000 ЕУР

Број на соби: 8
Онлајн
24 септ. 20:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Stan od 50m2 vo Termi Solun

130 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
10 септ. 14:25 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Nova kuka

350 000 ЕУР

Број на соби: 6
Онлајн
23 септ. 16:20 Куќи/Вили , Берово

Se prodava vikend kukja vila vo Suvi Laki, Berovo

59 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 септ. 12:54 Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

SAMOSTOJNA KUCA,prizemje,dva prata i galerija. vkupno 361m2

253 000 МКД

Број на соби: 9
22 септ. 15:37 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

072422322

30 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 септ. 12:57 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: > 10
22 септ. 01:20 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 3
22 септ. 01:19 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Се продава

Број на соби: 3
22 септ. 01:17 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Куќа во Драчево 70 м2, земјиште 450м2

94 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 70
21 септ. 16:55 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Тетово

Se prodava kukja vo Koltuk, Tetovo

46 000 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн
21 септ. 15:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Тетово

Se prodava kukja vo selo Celopek vo Tetovo

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 150
Онлајн
21 септ. 15:52 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Cento 120m2

Број на соби: 6
Површина: 120
21 септ. 14:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ubava namestena kuka vo Gorce Petrov

130 000 ЕУР

Број на соби: 3

Како да извршите продажба на куќи и продажба на вили на најбрз начин?


Огласете се - доколку не објавите оглас или пак не се рекламирате, луѓето не би знаеле дека вие воопшто сакате да направите продажба на куќи, или дека имате вили за продажба.


На Пазар3 ќе можете да го сторите тоа, бидејќи ние важиме за најголемото купопродажно место во Македонија кое ќе Ви помогне вашите огласи за продажба на куќи или вили за продажба бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!


Истражете ја цената - имајте на ум дека без разлика дали станува збор за продажба на куќи или пак вили за продажба, цената секогаш варира од едно место до друго.


На пример, цената за продажба на куќи во скопје е различна со самата продажба на куќи во охрид, или пак цената на вили во маврово е различна со оние вили во берово и тн.


За да знаете колку вредат вашите куќи и вили, најдобро е да се информирате околу цената, бидејќи на тој начин шансите за да продадете под цена се навистина мали, или пак воопшто не постојоат.


Направете мала реновација и објавете слика - цената не е секогаш фиксна кога се работи за продажба на куќи или вили за продажба, бидејќи некогаш, со мала инвестиција би можеле да ја зголемите атрактивноста на имотот за неколкукратно повеќе.


Откако ќе ги санирате штетите дококлу постојат, и објавите професионална фотографија на местата на кои се огласувате, бидете сигурни дека огромен број на клиенти ќе бидат заинтересирани за вашата продажба на куќи или вили!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на куќи и вили?


Популарен веб сајт - со оглед на фактот што важиме за најголемото купопродажно и огласувачко место во Македонија со дневна посетеност од преку 70 000 дневни посетители, шансите за да извршите продажба на куќи, или пак на вашите вили за продажба се навистина огромни.Зошто? Бидејќи вашите огласи нема да поминат не забележани поради големиот број на активни посетители и заинтересирани клиенти кои што би ги читале вашите огласи за продажба на куќи!Лесни алатки - без разлика дали сакате да направите продажба на куќи и вили, или пак сакате да ја разгледате огромната понуда на куќи и вили охрид, вили во маврово, викенд куќи, вили во берово, луксузни куќи во скопје, и тн, со само еден клик ќе можете да ја исполните вашата потреба без никаков проблем!Полето за пребарување, филтрите како и алатката за регистрирање на огласи ќе бидат секогаш тука за вас за да Ви помогнат да имате одлична прегледност на огласи или пак да објавите оглас за продажба на куќи и вили за продажба.За крај, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на одлично уредени огласи кои се лесни за читање и разбирање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации