Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Dojran,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Dojran | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:19 , ,

Kuka vo Star Dojran

Број на соби: > 10
28 јул. 15:52 , ,

VILA VO STAR DOJRAN DO KAFANA GRANIKO

350 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 20
22 јул. 08:43 Агенција за недвижности , ,

Vila vo Nov Dojran

37 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
05 јул. 20:40 , ,

Se izdavaat sobi vo Star Dojran Ema

Број на соби: 3
Површина: 20
21 дек. 11:24 Агенција за недвижности , ,

Vila vo Star Dojran

80 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 140
26 ноем. 03:30 Агенција за недвижности , ,

Vila vo Nov Dojran

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
25 јун. 17:48 , ,

VILA VO STAR DOJRAN DO KAFANA GRANIKO

300 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 20
20 мај 10:54 , ,

Kuka vo Nov Dojran so pogled na ezero

53 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 100
22 апр. 23:05 , ,

Se izdavat apartmani vo Dojran

Број на соби: 4
Површина: 100
13 апр. 23:44 Агенција за недвижности , ,

Kuka vo Nov Dojran

53 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
11 апр. 12:18 Агенција за недвижности , ,

Kuka vo Nov Dojran

27 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
08 апр. 22:22 , ,

Se prodava kuka vo Star Dojran

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
10 фев. 10:04 , ,

Kuka vo Star Dojran

Број на соби: 8
05 јул. 12:56 , ,

Se izdrava Vila Mario vo Star Dojran

Број на соби: 3
Површина: 70
29 фев. 17:49 , ,

Vila vo star Dojran

75 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
01 ноем. 22:14 , ,

KUKA VO STAR DOJRAN

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
18 септ. 12:19 , ,

Se izdavat lux apartmani vo Star Dojran

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
11 авг. 22:10 , ,

Vila vo Dojran

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
07 авг. 21:10 , ,

Se iznajmuva vila vo DOJRAN

Број на соби: 7
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Dojran | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации