Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ilinden,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ilinden | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


12 мај 10:58 , ,

Se izdava kuka vo naselba Ilinden

Број на соби: 3,5
16 апр. 20:46 , ,

Kuka vo okolina na Skopje

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
12 апр. 08:31 , ,

Deloven prostor vo Ilinden

Број на соби: 4
Површина: 140
13 окт. 19:35 , ,

Se izdava kuka vo Kadino Ilinden

Број на соби: 3
Површина: 100
15 септ. 21:36 , ,

Kuka za deloven prostor vo Ilinden

57 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
07 септ. 12:42 , ,

Se izdava kuka vo Marino Ilinden

Број на соби: 4
Површина: 130
17 авг. 13:19 , ,

Kuka

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
17 јул. 07:33 , ,

Kuka vo Ilinden

Број на соби: 2,5
Површина: 70
14 апр. 17:24 , ,

Se iznajmuva kuka vo novata naselba Jaka Ilinden

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 130
26 фев. 09:00 , ,

Se prodava kukja

130 000 ЕУР

Број на соби: 9
02 јан. 23:38 , ,

Prodazba na kuki i imot

Број на соби: 4
Површина: 160
01 дек. 19:24 , ,

Se izdava kompletno opremena kuka vo Ilinden

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
14 окт. 11:08 , ,

Kuka vo Jaka Ilinden

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
14 јун. 11:26 , ,

Mala kuќička vo Selo Mralino Skopje

19 790 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
18 дек. 10:35 , ,

Se izdava kuka vo Opshtina Ilinden

Број на соби: 3,5
Површина: 80
24 ноем. 15:09 , ,

STANBEN I DELOVEN OBJEKT

300 000 ЕУР

Број на соби: > 10
01 ноем. 21:16 , ,

Kuka od 600m2 vo Ilinden

Број на соби: 4
28 окт. 14:05 , ,

Kuka vo Ilinden

Број на соби: 4
Површина: 120
01 окт. 13:15 , ,

Se izdava Luksuzna Kuka Ilinden

Број на соби: 6
Површина: 180
14 септ. 15:04 , ,

Kuka novogradba vo Ilinden

105 000 ЕУР

Број на соби: 5
01 авг. 12:45 , ,

Plac so kuka vo Jaka

25 000 ЕУР

Број на соби: 4
31 јул. 17:45 , ,

Kuka vo Ilinden

Број на соби: 4
Површина: 90
30 јул. 13:21 , ,

Kuka vo naselba Ilinden

Број на соби: 4
Површина: 100
30 јул. 13:21 , ,

Kuka vo naselba Ilinden

Број на соби: 4
Површина: 100
25 мар. 10:30 , ,

Kuka vo Ilinden

Број на соби: 4
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ilinden | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Ilinden ilinden ilinden Ilinden Ilinden ilinden Ilinden Ilinden ilinden Ilinden

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации