Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 јул. 15:55
Линк
,

Kuka na Zeleznicka Stanica vo Kumanovo

Број на соби: 5
Површина: 90

Денес 13:29 , ,

Kuka vo Cento

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
Вчера 14:50 ,

SE PRODAVA

265 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 13:24 ,

Kuka vednas vseliva

Број на соби: 6
Површина: 120
Вчера 12:28 , ,

Nova renovirana kuka vo naselba Lisice

165 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
Вчера 03:56 ,

SE PRODAVA KUKA

Број на соби: > 10
Вчера 03:55 , ,

Se prodava kuka vo Stopanski dvor/Volkovo

48 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
07 авг. 23:48 , ,

Prekrasna vila vo Karpos

Број на соби: > 10
Површина: 200
07 авг. 15:30 ,

Se prodava

Број на соби: 5
06 авг. 16:51
Линк
,

Kuka vo blizina na bolnicata vо Bitola

103 000 ЕУР

Број на соби: > 10
06 авг. 10:01 ,

Kuka i dvorno mesto od 147m2

42 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
05 авг. 12:01 , ,

Kuka vo Dolno Lisice

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
05 авг. 11:43 , ,

Kuka Vo Taftalidze 2

73 000 ЕУР

Број на соби: 3
04 авг. 17:19 ,

Kuka so plac vo Gostivar

Број на соби: > 10
05 авг. 06:16 , ,

Plac so potencijal vo Novo Lisiče

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
04 авг. 13:43 ,

Se prodava kukja so dukan kaj skopska pivara

1 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 150
04 авг. 09:28 ,

Kuka vo centarot na Strumica

52 000 ЕУР

Број на соби: 7
03 авг. 19:53 ,

Se prodava kukja

35 000 ЕУР

Број на соби: 6
03 авг. 19:45 ,

Kuka vo centarot na Kicevo

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10
03 авг. 11:07 ,

Sprat od kuka

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации