Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор dukan,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: dukan | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 јун. 21:39 ,

Se prodava kukja so dukan kaj skopska pivara

1 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 150
09 мар. 18:29 ,

Kuka i dukan vo Karpos Kumanovo

Број на соби: 4
Површина: 100
01 мар. 19:08 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

330 000 ЕУР

Број на соби: > 10
29 ноем. 15:15 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
13 септ. 13:20 ,

Se iznajmuva deloven prostor

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
24 јун. 18:07 , ,

Sprat od kuka na Vodno

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
04 мар. 08:55 , ,

Kuka so dukan vo Lisice

250 000 ЕУР

Број на соби: > 10
01 септ. 12:13 ,

dukan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
17 јун. 12:13 ,

KUKA VO CENTAR

Број на соби: 8
07 мај 17:26 ,

KUKA + DUKAN vo centarot

75 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
22 фев. 13:28 , ,

Kuka i dukan

Број на соби: 5
Површина: 160
10 фев. 18:51 ,

Kuki so dvor i dukan

83 000 ЕУР

Број на соби: 8
24 окт. 10:00 ,

Plac so dve kuki dukan i peralna

300 000 ЕУР

Број на соби: 10
19 септ. 11:39 , ,

BARAKA vo Butel 1

115 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
12 мај 08:08 ,

Kukja karabina

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
25 апр. 19:40 , ,

Kuka i dukan vo Radisani

Број на соби: 6
Површина: 160
06 апр. 00:15 ,

Kuki so dvorno mesto i dukan

79 000 ЕУР

Број на соби: 8
12 јан. 19:55 , ,

2 KUKI VO GRADSKO

50 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 дек. 08:40 ,

Kuka i dukan vo Tetovo

Број на соби: 5
08 ноем. 11:39 ,

Kuka plac vo centar na Kumanovo

Број на соби: 4
Површина: 200

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување dukan | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • dukan во категорија Отстапување на Разработен Биз.
  • dukan во категорија Куќи/Вили
  • dukan во категорија Деловен простор
  • dukan skopje во категорија All Category
  • dukan во категорија Друго
  • dukan во категорија Работа и бизнис
  • dukan во категорија За продавници/бутици
  • Dukan во категорија Бараки и Гаражи
  • dukan во категорија Живеалишта
  • Dukan во категорија Автомобили | Peugeot | Bipper

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации